Keď ľudia výraznejšie schudnú, občas máme problém ich spoznať. Pre Rossa Connora (33) sa táto zmena stala takmer osudnou. Schudol 50 kíl a skoro uviazol na letisku v Thajsku.

Keď prišiel Connor do Phuketu, vážil 133 kilogramov. Tu ho čakalo 12 mesiacov plných kickboxu v tábore, v nádeji, že sa mu podarí schudnúť. Po roku schudol neuveriteľných 50 kíl, minul 6000 libier na špeciálny tábor a konečne sa cítil byť pripravený ísť domov do Peterburgu.

Na letisku ho však zastavila pohraničná stráž, pretože neverili, že nový – 80 kilový Ross, je ten istý muž, čo je na fotografii v pase.

Zmenený Ros bol na letisku zadržaný a to, že je ten, kto je aj na fotkách, musel dôstojníkom dokázať. Podarilo sa mu to pomocou fotografii dokazujúcich diétu a chudnutie v Phukete.

Ross sa ale na zamestnancov letiska veľmi nehnevá a pre The Daily Mirror prehlásil: „Dokonca aj ja som mal problémy spoznať sa!

Mladý muž sa rozhodol pre tak radikálny krok chudnutia kvôli tomu, že jeho váha mu začala spôsobovať dýchacie problémy, ťažkosti pri chôdzi a veľa iných starostí. Každý deň sa napchával pri stánku s jedlom. Uvedomil si, že tomuto musí byť koniec. Od marca minulého roka začal svoje 12-mesačné trápenie. Štyri hodiny denne cvičil a posilňoval v horúčavách a vlhkosti. Hoci mal na rukách pľuzgiere, nevzdával sa. 

Konečne prišiel čas návratu domov a on sa tešil, že sa svojej rodine pochváli výsledkom svojej driny. Letiskové nedorozumenie mu dokázalo, že to skutočne stálo zato. 

Letné horúčavy sú už tu, tak ak ste si nestihli vyformovať postavičku a máte zvyšných 7400 eur, tak šup-šup na kickbox do Thajska! 

Zdroj: reveal.co.uk

Foto: prweb.com, mirror.co.uk