S pribúdajúcim vekom sa začínajú objavovať problémy v sexuálnom živote, ako sú nedostatočná erekcia či stratená chuť k sexuálnemu aktu. Hoci sa domnievate, že v štyridsiatich rokoch ste už dávno za zenitom, a tak poruchy erekcie sú normálne, opak je pravdou. Zrovna by ste mali chytať druhú miazgu, ktorá by mala váš život, či už ten osobný či intímny, oživiť a okoreniť. A keď vám predohra s partnerkou nedostačuje, môžete vyskúšať doplnky stravy určené na zlepšenie prekrvení údu.

Veľmi častou cestou k úspechu je zmena životného štýlu, prípadne vyriešenie iného zdravotného problému. Ale do popredia sa predierajú aj doplnky stravy, s ktorými sa opäť vrátite k divokým hrám v posteli.

Erektilná dysfunkcia je častý sexuálny problém u mužov

Erektilná dysfunkcia, respektíve impotencia nemá nič spoločného s plodnosťou (neplodnosťou), pretože sa jedná iba o ťažkosť pri dosahovaní a udržaní erekcie. Veľa ľudí si impotenciu mýli tiež s neschopnosťou ejakulovať. Ale to sú všetko odlišné veci.

Súčasný trh ponúka nepreberné množstvo doplnkov stravy, ktoré zaistia dostatočné stoporenie penisu, no nie všetky sú účinné. Spoločnosť Ajanta Pharma vyrába preparát zvaný Kamagra Gold, ktorý obsahuje látku zvanú Sildenafil Citrate. Táto látka vám umožní dosiahnuť kvalitné a dlhotrvajúce erekcie, pretože stimuluje prekrvenie penisu. Účinok sa pohybuje od 4 do 6 hodín, pričom sexuálneho aktu budete schopní už po 30 minútach od požitia kapsuly.

Opäť sa vrátite do starých koľají, čo ocení tiež vaša drahá polovička. Záverom by sme chceli podotknúť, že by ste sa so svojimi problémami mali zveriť svojej partnerke, pretože veľmi často kvôli impotencii troskotá veľa vzťahov, a to len kvôli tomu, že sa muž hanbil podeliť so svojimi ťažkosťami. Jedná sa o oveľa častejší problém v mužskej populácii, než si dokážete predstaviť.

Autorské právo: wavebreakmediamicro / 123RF Reklamní fotografie