Najväčší hokejový sviatok sa nezadržateľne blíži. Je to obdobie, kedy doma preberajú plnú kontrolu muži, a to nielen nad ovládačom. Aj keď ženy nie vždy rozumejú nášmu nadšeniu, predsa len sa nájdu aj také, ktoré túto nervozitu z každého zápasu prežívajú s nami.

O to vzrušujúcejšie sú tohtoročné majstrovstvá najmä pre ich blízkosť. Do Prahy to máme naozaj len na skok, a tak sa aj na tvári miesta očakáva slušné zastúpenie aj našich skalných fanúšikov. Väčšine však musí stačiť blízke pohostinstvo, či domáca pohoda vo vlastnej obývačke. Z časti za to však môžu aj ceny samotných lístkov na zápasy, ktoré nie sú práve lacné, a tak bojovať o ne s oveľa bohatšími národmi je pre väčšinu z nás nemysliteľné.

Ak sa teda ani Vy priamo na zápasy nedostanete, nezúfajte. Rovnako predsa môžete povzbudzovať aj doma. Naviac s priateľmi zažijete taktiež jedinečnú atmosféru, počas ktorej si vychutnáte aj tieto majstrovstvá spolu s každým gólom, ktorý naši hráči dajú. Nezabudnite však, že aj tu je takmer nevyhnutný určitý „dress code“. Avšak tomuto každý z nás veľmi ľahko podľahne, keďže ide o hokej. Ani Vám by tak nemal chýbať hokejový dres Slovenska. Ak ho ešte nemáte, rýchlo to napravte a objednajte si ho na hokejovedresy-vyroba.sk.

Počas týchto vypätých dní však dostane zabrať aj Vaša kondička. Povzbudzovanie je náročné, a aj keď na štadióne nebudete, predsa len sú transparenty súčasťou každého fanúšika. Aby ste teda zvládli bujaro oslavovať každý gól, verme, že ich bude požehnane, určite oceníte aj činkové sety z fitness-sport.sk.