Aké kabelky sa nosia túto jeseň?

Dámske kabelky sú doplnok, ktorý o žene môže veľa povedať: rytmus jej života, finančné možnosti a osobné preferencie. Túto jeseň sú ponúkané rôzne modely kožených tašiek, aby si každá žena mohla vybrať tú najlepšiu voľbu pre seba.

Hlavné trendy

Na módnych mólach môžete vidieť tašky z rôznych materiálov, klasických aj originálnych foriem. Dizajnéri demonštrujú trendy posledných desaťročí novým spôsobom, takže trendový obraz môže zahŕňať širokú škálu tašiek.

Fringe. Kabelky so strapcami sú túžbou mnohých žien, ktoré sledujú módne trendy. Túto jeseň by ste mali venovať pozornosť modelom s tenkým okrajom a vo forme širokých pások.

Nadrozmerné. Oversize štýl sa drží na popredných miestach už viac ako jednu sezónu. Tento trend sa rozšíril aj na doplnky. A teraz sú v trende nielen obrovské modely, ale aj hyperveľké. Takéto modely budú čo najpohodlnejšie pre tých, ktorí majú radi ironický prístup k vytváraniu obrazu, a tiež vedú aktívny životný štýl, ktorý zahŕňa veľké množstvo rôznych vecí.

Kožušina. Kožušinové kabelky sú predmetom túžby módy v chladnom období. Takéto modely vyzerajú veľmi útulne a roztomilo a už svojím vzhľadom vytvárajú hrejivý efekt.

Sieťovinové. Aj taška na každý deň môže vyzerať originálne a trendy. Medzi takéto modely patria tašky s rôznymi typmi tkania.

Jersey. Totálne pletené tašky sa čoraz častejšie objavujú na móle. A preto sú jersey kabelky niečo, čím by ste si rozhodne mali doplniť šatník.

Asymetria. Asymetrické modely sú ponúkané na nosenie túto jeseň. Takéto doplnky sú netriviálne a zaujímavé, ale zároveň elegantné a štýlovo dopĺňajú obraz.

Batoh. Nech je batoh vyrobený z akéhokoľvek materiálu, vždy sa spája s cestovaním. Takže dávajú len príjemné emócie. A tiež vám umožňujú viesť aktívny životný štýl a mať vždy po ruke všetko, čo potrebujete.

Monogramy. Trend s monogramami nie je nový, ale stále je neuveriteľne aktuálny. Niektoré značky sa držia klasických log a experimentujú aj s inými typmi obrázkov.

Potlačené. Logá nie sú jedinou možnosťou zdobenia tašiek. Grafické vzory majú tiež veľmi nezvyčajný vzhľad. Túto jeseň sú obľúbené najmä živočíšne potlače – zebry a plazy.

Polkruh. Na móle sa aktívne objavuje aj taška v podobe zakriveného cool. Tieto kabelky môžu mať drobné modely a nadrozmerné tuláky, ako aj modely vyrobené z kožušiny. Dajú sa nosiť nielen na ramene, ale aj na krku. Ak musíte často lietať, takáto taška môže dokonca nahradiť vankúš.

Aby výrobcovia na jeseň vynikli na pozadí listov, ako aj zafarbili sivé tóny počasia, ponúkajú rôzne možnosti tašiek – v závislosti od farby. V móde sú červené, ružové, modré, žlté a základné modely.