Momentálne sa asi každý z nás teší z teplých slnečných dní a prajeme si, aby sa konečne skončilo sychravé a chladné počasie. Odborníci z radov meteorológie však upozorňujú na to, že už v máji nás čakajú extrémne teploty. Hoci aj teplo a leto milujete, určite Vám dobre padne ukryť sa sem-tam do príjemného chládku. Takéto útočište si môžete pripraviť aj u Vás doma alebo v kancelárií. Zabezpečiť to vedia napríklad kvalitné klimatizácie, ktoré sa už, našťastie, nespájajú s nepríjemnosťami, o ktorých sa voľakedy toľko popísalo.

Moderné zariadenia sú multifunkčné a je možné využívať ich počas celého roka. V zime sa dajú nimi priestory dokonca vyhriať na požadovanú teplotu. Klimatizačné jednotky sa postupne stávajú bežnou súčasťou každej domácnosti. V prípade, že kúpu niečoho takého ešte iba zvažujete, dovoľujeme si odporučiť spoločnosť Coller Klima, na ktorú sa oplatí v tejto súvislosti obrátiť. V nasledujúcich riadkoch Vám prezradíme, prečo je dobré spolupracovať práve s týmto predajcom.

Hrdý partner svetoznámej značky

Základnou prednosťou spoločnosti Coler Klima je fakt, že sa jej podarilo stať dôveryhodným partnerom svetového lídra vo výrobe a predaji klimatizačných zariadení, ktorým je japonská značka Daikin. Produkty ponúka vo viac ako 140 krajinách a svoju históriu si začala písať už v roku 1924. Rozhodne ide teda o experta vo svojej oblasti. Nesporným plusom, ktorý musí oceniť každý klient, je tiež to, že spoločnosť si dokáže vyrobiť všetky potrebné komponenty sama, a preto nie je nutné ďalej navyšovať náklady o služby ďalších dodávateľov.

V globále je chválitebnou aj orientácia značky na ekológiu a úsporu. Coller Klima je zástupcom tohto špecialistu na Slovensku. Všetky uvedené skutočnosti naznačujú, že Daikin klíma (prípadne iné zariadenie z ponuky) prekoná všetky očakávania. Je sofistikovaná, cenovo dostupná a mimoriadne účelná.

Tri špičkové modely

Spoločnosť Daikin momentálne ohuruje tromi modelmi, ktoré nemajú na trhu konkurenciu. Ide o mimoriadne spoľahlivé jednotky a celkom pokojne môžeme tvrdiť, že predbehli svoju dobu. Obľúbili si ich aj tí najnáročnejší klienti. Za absolútne TOP sa považuje systém Altherma, ktorý si nechávajú inštalovať prevažne majitelia nízkoenergetických domov a novostavieb, pretože dokáže úžasne šetriť náklady na energiu. Zariadenie vie nasať vzduch z vonku a v systéme ho premení na teplú vodu.

Druhým modelom je jednotka Emura, ktorá boduje najmä svojou viacúčelovosťou. Dokáže chladiť, vetrať i odvlhčovať. Pracuje taktiež na princípe maximálnej úspory energie. Trojicu uzavrieme systémom Ururu Sarara, ktorý vyniká taktiež viacerými výhodami. Kombinuje zvlhčovanie, odvlhčovanie, vetranie a čistenie. Sme presvedčení, že zariadenia Vás ohúria perfektnou výkonnosťou.

Program garantujúci maximálne pohodlie

Spoločnosť Daikin si vyberá svojich partnerov prostredníctvom projektu Home C°mfort Expert, ktorého podstatou je zachovanie absolútneho domáceho pohodlia. Coller Klima sa prepracovala cez zložité kritéria svetového lídra a pridala sa k jeho partnerom. I tento fakt svedčí o jej profesionalite. Dynamickí, flexibilný a ústretoví pracovníci pobočiek sú Vám plne k dispozícií.

Poradia a pomôžu, aby ste si vybrali to najvhodnejšie zariadenie. Pokojne sa pýtajte a v prípade, že sa rozhodnete zariadenie objednať, už o pár dní sa môžete tešiť z jeho výhod. Manipuláciu uľahčuje diaľkové ovládanie a jednotka si nevyžaduje ani špeciálne miesto na svoje umiestnenie. Nech sa páči, prejdite na stránku collerklima.sk.

Foto: collerklima.sk