Golfové zameriavače – pre presnejší úder a lepší výkon
Golfové zameriavače – pre presnejší úder a lepší výkon

Odhad vzdialenosti jamky od hráča je v golfe jedným z kľúčových parametrov pre presnejší úder a zlepšovanie výkonu. Počas zameriavania sa veľa hráčov spolieha nielen na svoj zrak, ale tiež využívajú rôzne zariadenia. Novinkou na trhu je golfový zameriavač vzdialenosti Bushnell Tour V6. Ako si tento prístroj poradí s výzvami v golfe a ako vám pomôže dosahovať presnejšie údery?

Spôsoby zameriavania vzdialenosti v golfe

Pre dosahovanie progresu v golfe niekedy nestačia ani tie najlepšie golfové palice. Potrebné je presné zameranie vzdialenosti bunkru, prekážky, jamky či iného bodu na ihrisku. V minulosti sa vzdialenosť zameriavala len pomocou zmyslov, teda očí, a istých matematických a geometrických schopností. Pomocou orientačných bodov na ihrisku, napríklad vďaka stromom, značkám a vlajkám, ktoré sú umiestnené v istých vzdialenostiach od jamky, je možné vypočítať vcelku presné údaje. Podobná metóda sa používa pri odhade vzdialenosti pomocou odpalísk, ktoré sú označené farbami a číslami.

V súčasnosti sa na meranie vzdialenosti využívajú golfové hodiny a GPS zariadenia. Tie presne zamerajú vzdialenosť za pomoci satelitných dát a máp golfových ihrísk. Dostať golfové loptičky presne tam, kam ich potrebujete odpáliť, vám zaručene pomôže najnovší zameriavač vzdialeností s názvom Bushnell Tour V6. Optické prístroje sú najpresnejšie na trhu. Merajú vzdialenosť pomocou laserového lúča a výsledok merania sa ihneď zobrazí v hľadáčiku.

Špičkový golfový zameriavač vzdialenosti Bushnell Tour V6

Na trhu nenájdete kompaktnejší a zároveň tak výkonný zameriavač vzdialeností ako Bushnell Tour V6. Toto zariadenia sa jednoducho používa, je odolné a pomôže vám zmerať vzdialenosť k vlajke i inému cieľu na ihrisku. Medzi ostatné plusy zameriavača Bushnell Tour V6 patria:

  • Ergonomický tvar – laserový zameriavač vzdialeností Bushnell Tour V6 má tvar, ktorý sa dobre drží v ruke. Protišmykový materiál bráni vykĺznutiu. Jeho váha je nízka, čo zaručuje pohodlnú manipuláciu. Spríjemnite si hru nielen technológiou, ale aj tým, že investujete a kúpite si kvalitné golfové oblečenie.
  • Odolný – zameriavač je vyrobený z pevných materiálov, ktoré sa nezničia ani po páde na zem. Odolný je tiež voči poškriabaniu a vlhkosti (IP krytie IPX6).
  • Presný – vylepšená technológia PinSeeker zameria vlajku bez šumu a rušenia okolia. Funkcia JOLT ihneď dodá vizuálnu i vibračnú väzbu po zameraní objektu.
  • Ostrý obraz – vďaka optickému displeju je sledovaný obraz jasný, vzdialenosť je možné zamerať v yardoch alebo metroch. Funkcia Slope Switch umožní zapnúť i vypnúť korekciu podľa sklonu terénu.

Laserový zameriavač vzdialeností Bushnell Tour V6 je jeden z najlepších golfových zameriavačov vzdialeností na trhu. Sprostredkuje presné údaje, ktoré vám pomôžu v pokroku v hre.

Autor: Gabriela Kudláčová