Mladú generáciu v súčasnosti neovplyvňujú iba hodnotové zmeny v spoločnosti, čo môže znamenať uprednostnenie kariéry pred rodinou, ale sú to tiež ekonomické podmienky. Práve naháňanie sa za financiami vyvoláva stagnáciu rodinného života. V podstate nie je ľahké uplatniť sa na trhu práce a pre mladých ľudí sa to stáva čoraz komplikovanejšie. Keď už si prácu nájdu, tak sa ju snažia udržať výkonom a profesionálnymi prednosťami. Ak v páre pracujú obaja partneri, sú zvyknutí na určitý štandard, ktorý je založením rodiny a narodením dieťaťa v značnej miere narušený. Odchodom jedného z partnerov na materskú dovolenku sa zníži rodinný rozpočet a on sa potom iba ťažko zaraďuje do bežného pracovného života. Rodiny preto neraz zápasia s rizikom chudoby. Mladý človek si tieto bariéry veľmi dobre uvedomuje, a preto sa neraz oprávnene strachuje vstúpiť do tak nestabilného zväzku. Pokiaľ sa bojíte budúcnosti, alebo Vašu domácnosť momentálne ťahá iba jeden z partnerov, skúste využiť službu krátkodobej pôžičky od spoločnosti Ammado.

Prečo práve tento finančný partner?

Už roky je zaužívané konzervatívne tvrdenie, že pôžička nič nerieši. Tento mýtus vznikol iba kvôli tomu, že na trhu dominovalo množstvo spoločností, ktoré ponúkali nevýhodné a zavádzajúce pôžičky. Dnes už toto neplatí a v ponuke je rad skutočne prijateľných finančných inštitúcií, ktoré majú reálny záujem pomáhať a nie zaťažovať svojich klientov. Medzi nimi sa nachádza aj spoločnosť Ammado, ktorá sa v recenziách pôžičiek umiestnila na prvom mieste. Možno sa pýtate, čo ju robí takou výnimočnou. V prvom rade je to jej dostupnosť a expresné vybavenie. Sumu v hodnote od 100 do 8.000 získate už do 24 hodín. Nemusíte ručiť majetkom, ba ani hľadať ručiteľa. Stačí vypísať krátku žiadosť a odsúhlasiť podmienky s pracovníkom spoločnosti.

Zlepšite si životnú úroveň

Predstavte si, že na zariadenie detskej izby alebo rekonštrukciu bytu potrebujete niekoľko tisíc eur. Trvalo by Vám nejaký čas, kým tieto peniaze našetríte (ak vôbec). So spoločnosťou Ammado ich máte do pár hodín a potom už splácate iba po čiastke, ktorú si stanovíte podľa svojich schopností. Dobu splácania si taktiež určíte tak, aby vám čo najviac vyhovovala. Pokojne si to môžete rozdeliť až na 7 rokov. Ak  ale chcete pôžičku splatiť skôr, nebudete penalizovaný, ani inak obmedzovaný. Ročný úrok je stanovený vo výške už od 9,8%. Vaša úroveň sa tak môže behom chvíľky rapídne zvýšiť. Pôžička Ammado je určená pre každého, a teda i pre dôchodcov, nezamestnaných a rodičov na materskej dovolenke. Môžete ju využiť na čokoľvek a nie je nutné dokladovať účel jej použitia. Tento finančný partner si sebavedome kladie za cieľ zvýšiť záujem mladých ľudí o zakladanie rodín a zodvihnúť životný štandard tých zabehnutých. Javí sa to ako dobrý začiatok, čo poviete? 

Text: PR článok

Foto: familyhc.org, ammado.sk