Prečo vznikajú problémy s erekciou a aká je účinná prevencia?

Erektilná dysfunkcia je najčastejší sexuálny problém, ktorý trápi množstvo mužov. Aj keď je známe, že funkcia erekcie klesá s pribúdajúcim vekom, v dnešnej dobe nie je nič nezvyčajné to, že problémy s potenciou majú aj mladšie ročníky. Aké sú dôvody vzniku erektilnej dysfunkcie a ako jej možno predchádzať?

Pre bezproblémový priebeh sexuálneho styku je erekcia, takpovediac, nevyhnutná. Do vagíny dokáže preniknúť len úplne stoporený penis. V prípade, že je iba vo fáze polovičnej erekcie, začne sa krčiť a nie je ho možné celý zasunúť. Ak ste sa už v takejto situácii ocitli, dobre viete, že ide z vašej strany o veľké zahanbenie.

Vaša polovička začne pochybovať o svojej príťažlivosti, a to môže mať fatálne následky. Preto je dôležité o týchto záležitostiach hovoriť otvorene. Problémy s potenciou však vždy z nejakého dôvodu vznikajú. Aké sú najčastejšie príčiny ich vzniku?

Aké sú dôvody vzniku?

Zlyhanie a problémy s erekciou môže mať množstvo príčin. Nezabúdajte, že tento stav môže prehĺbiť až do vážnych komplikácií. Z tohto dôvodu by ste v žiadnom prípade nemali tento problém podceňovať.

Stres a únava

Stres a únava výrazne znižuje sexuálnu túžbu. Dôvodom je hormón kortizol, ktorý sa vylučuje pri prežívaní stresu. Ten obmedzuje tvorbu mužského hormónu testosterónu, potrebného na vzrušenie a erekciu. Či už je to stres z práce alebo z domácnosti, v každom prípade by ste ho mali výrazne eliminovať.

Fajčenie erekcii neprospieva

Fajčenie cigariet nepriaznivo vplýva nielen na celkové zdravie človeka, ale tiež aj erekcii. To platí aj v prípade, že žijete v spoločnej domácnosti s fajčiarom. Už jedna cigareta denne vie ovplyvniť vaše zdravie. Často tento problém poskytne ľudí, od ktorých je vyžadované veľké pracovné nasadenie.

Pridružené ochorenia

Erekcia je stav, kedy sa penis naplní krvou. V prípade, že sú vaše cievy poškodené, tento proces nemusí fungovať správne. Spôsobujú to aj rôzne pridružené ochorenia, ako napríklad zápal ďasien, ochorenie obličiek, vysoký cholesterol či hypertenzia. Všetky tieto problémy oslabujú cievy až natoľko, že vznikajú problémy s potenciou.

Účinná prevencia

Ak patríte medzi mužov, ktorých trápi erekcia, máme pre vás skvelú alternatívu. Účinná prevencia, vďaka ktorej tento problém rýchlo a jednoducho vyriešite!

Kvalitné lieky

Ideálnou voľbou na podporu potencie sú tabletky. Tie máte možnosť zakúpiť v lekárňach alebo tiež prostredníctvom internetu. Častokrát je to jediné riešenie, vďaka ktorému sa dá s problémom erekcie efektívne bojovať.

Tabletky erexan sú skutočným diamantom. Ide o výživový doplnok, ktorý dokonale podporuje sexuálnu túžbu. Muži tak po použití zistia, že ešte rozhodne nepatria do starého železa.