Sme rodinka s dvoma malými školákmi. Každoročne sa snažíme, aby bolo pre nich leto niečím výnimočné. Boli sme pri mori, ale aj v Alpách, no tento rok sme sa rozhodli, že prebádame dôkladnejšie krásy Slovenska. Manžel nechal naše auto rodičom, pretože mama musí chodiť pravidelne na rehabilitácie. My sme sa rozhodli na rodinné potulky malebnou krajinou využiť službu autopožičovne. V predstihu som teda prebrázdila internet a hľadala spoločnosť, ktorá garantuje nielen kvalitné vozidlo, ale i nadštandardné služby. Nech som to zobrala z akejkoľvek strany, vždy mi z toho najlepšie vyšla spoločnosť AVIS.

Bezkonkurenčný víťaz v našej rodine

Keď som manželovi predložila všetky ponuky, neváhal a rovnako uprednostnil AVIS. Dokonca náš syn poznamenal, že túto značku pozná, vraj s ňou cestoval Tobias na jarné prázdniny. Bolo teda rozhodnuté o víťazovi. Veľkú rolu tu zohral nielen fakt, že ide o lídra na trhu prenajímaných vozidiel doma i vo svete, ktorý ponúka najširší výber automobilov všetkých veľkostí, ale i to, že autá sú tu pravidelne vymieňané a asistenčná služba funguje non stop. Mohli sme si byť teda istí, že žiadne z vozidiel nemá najazdených viac ako 30.000 km a ich vek nepresahuje 8 mesiacov. Bohatá a nadštandardná výbava zase garantuje komfort, a teda i cestovanie vhodné pre deti. Čo sa týka typu vozidla, palec hore dostala KIA cee´d. Vybraná autopožičovňa ponúkala všetko, čo sme hľadali. Milo nás tiež prekvapil fakt, že spoločnosť sa rozrástla o nové pobočky, a teda sme si mohli naše vozidlo rezervovať priamo v Martine. Hoci funguje aj rezervačná kancelária, takto sme to nemali ďaleko a mohli sa presvedčiť o kvalitách spoločnosti na vlastné oči.

Štandard na medzinárodnej úrovni

Vieme, že štandard sa vníma v rôznych krajinách rozdielne. Najlepšie je to vidieť na počte hviezdičiek v hoteloch. Podobne je to i s určovaním kvality autopožičovní. Značka AVIS je však vo svete dobre známa a spĺňa tie najprísnejšie kritéria najnáročnejších klientov. Na Slovensku funguje 18 rokov a stoja za ňou zástupy spokojných klientov. Dnes sa k ním pridáva i naša rodinka. Personál v AVIS-e ovláda moderné trendy, ktoré so sebou prináša automobilový svet. Ocenenie Superbrands – záruka kvality bolo už iba bodkou za našim rozhodnutím. Tešíme sa a ďakujeme, že nám AVIS umožnil príjemné cestovanie a zberanie zážitkov, na ktoré nikdy nezabudneme. Pokiaľ hľadáte autopožičovňu, určite sa zamerajte práve na túto.  

Foto: avis.sk