Citrónové povzbudenie aj hrejivú zmes voňavých bylín

Citrónové povzbudenie aj hrejivú zmes voňavých bylín

Chcete si dopriať chuťovo bohatý čaj s dobrým vedomím, že obsahuje len to najlepšie z čistej prírody? Nenechajte si ujsť ekologický TEEKANNE Organics a jeho pestrú ponuku jedinečných čajov v BIO kvalite. Starostlivo vybrané čajové lístky, voňavé byliny aj šťavnaté ovocie pochádzajú z ekologického pestovania, pri ktorom nedochádza k žiadnym chemickým zásahom.

Čo tak skúsiť citrónový čaj úplne po novom, v bio kvalite a s prísadami, ktoré mu dodajú ešte väčšiu sviežosť a neodolateľnú chuť? Novinka TEEKANNE Bella Limone z produktov ekologického poľnohospodárstva v sebe spája to najlepšie z citróna s medom, šípkami či listami černice a prináša tak perfektné povzbudenie. Ovocno-bylinná novinka zachutí každému, kto vie oceniť osviežujúci a príjemný čaj vhodný na popíjanie kedykoľvek počas dňa.

Intenzívny súzvuk vôní prináša nový čaj TEEKANNE Warm & Cozy. Ďalšia kvalitná novinka v ekologickom rade TEEKANNE Organics vás nielen zahreje, ale predovšetkým nadchne dokonalou chuťou škorice, sladkého drievka a pomarančovej kôry. Príjemný bylinný nápoj si môžete vychutnať v útulnom teple domova. Na tele i na duši vás však zahreje vždy, keď zatúžite po lahodnom dúšku čaju s chuťou pohody.

Unikátny rad vysoko kvalitných organických čajov TEEKANNE Organics doteraz potešil milovníkov nevšedných kombinácií i osvedčenej klasiky. V bio kvalite tak môžete ochutnať tradičný čierny čaj English Breakfast alebo jemný zelený čaj Swinging Green, obohatený o prísadu z moringy čiže “stromu života”. Divokejšie chute prináša exotický Oriental Chai so škoricou a kardamonom, bylinkový mix Start Your Day je perfektný pre svieži začiatok dňa. Pre relaxáciu a uvoľnenie je tu čaj Calm & Relax s medovým kríkom a harmančekom alebo upokojujúci Sleep & Dream s medovkou, mätou a levanduľou. Vyznávačom ovocných tónov zachutí jablkový čaj so škoricou Sweet Apple, malinovo-brusnicový You’re My Berry či zázvorový Ginger Lemon s citrónom. Ten povzbudí pri nachladnutí, rovnako ako výborný mätový čaj so sladkým drievkom Sweet Mint.