Americkú odevnú značku Guess mnohým z Vás asi netreba zvlášť predstavovať. Oblečenie, módne doplnky a parfumy. Toto všetko a v tej najvyššej kvalite.

História tejto svetoznámej značky sa začala písať už v roku 1981, kedy ju založili francúzski bratia Marcianovci. Značka sa postupne stala synonymom exkluzivity a luxusu. Okrem štýlového a nápaditého oblečenia dnes ponúka celú radu elegantných doplnkov. 

Medzi najvyhľadávanejšie z nich patria kabelky Guess, ktoré sa tešia mimoriadnej obľube žien po celom svete. Vyrábajú sa z prírodnej alebo EKO kože. Ich nadčasový a originálny dizajn môže mať mnoho podôb.

V súčasnosti patria kabelky Guess k najpredávanejším na svete, a to nielen medzi bohatými, ale aj “obyčajnými” ženami. Ich obľúbenosť vychádza z dokonalého spracovania a veľmi vysokej kvality. Takisto sú cenené pre svoju nadčasovosť a eleganciu.

Ďalším veľmi štýlovým doplnkom sú peňaženky. Guess Vám ponúka bohatú paletu rôznych štýlov, veľkostí aj farieb. Peňaženky Guess odrážajú najnovšie módne trendy, vyznačujú sa prepracovanosťou a originalitou.

Oblečenie 

Svoje odevy ponúka Guess pod troma skupinami. V provom rade ide o nespútanú a sexy americkú módu. Ďalej je to Marciano, značka ktorá sa snaží byť čo najviac ženská a trendy. A napokon G by Guess, čo je vysoko štýlová móda. Guess začínalo hlavne s navrhovaním a predajom džínsov. Dnes ide o najpredávanejšiu značku džínsových odevov vôbec a ponúka tovar pre dámy, no aj pánov.  V ústraní nestoja ani tričká Guess.

Parfumy 

Aj parfumy tejto značky sa snažia byť čo naviac trendy a módne. Aromatické prevedenia sú úžasné a našli si obľubu medzi oboma pohlaviami. Taktiež sa vyznačujú peknými a originálnymi flakónmi.

Foto: my-store.cz