Pokiaľ čítate tento článok, tak sa dá predpokladať, že hľadáte ideálne podlahové riešenie. S týmto môže pomôcť aj naša spoločnosť EPOX s.r.o., ktorá sa na trhu pohybuje už viac ako štvrťstoročie a svojím zákazníkom vie garantovať 100%-tnú profesionalitu. Predmetom našej činnosti je realizácia antistatických a samonivelačných epoxidových podláh. Prax nás naučila poradiť si s akýmkoľvek povrchom. Pracujeme flexibilne, dynamicky a k maximálnej spokojnosti klienta. Pýtate sa, prečo by ste si mali zvoliť práve takýto typ podlahy? Odpoveď nájdete v ďalších riadkoch.

Nadšenie pre vec

Naši zruční zamestnanci nanášajú liate podlahy s mimoriadnym elánom, a teda aj dôkladne, expresne či spoľahlivo. Celkom pokojne môžeme tvrdiť, že naša práce je pre nás i hobby, a preto ju sprevádza vysoké pracovné nasadenie a nadšenie. Ponúkame optimálne riešenia podložené patentovanými a osvedčenými materiálmi od popredných výrobcov. Podlahy od našej spoločnosti môžete vidieť vo viacerých zdravotníckych, reštauračných, hotelových i laboratórnych zariadeniach. Sú však tiež mimoriadne obľúbené v dielňach, školách, kanceláriách, skladoch a podobne. Dominujeme v priemyselnej, ako aj v súkromnej sfére. Zodpovedný prístup sprevádza celý proces, ktorý začína prvotným návrhom a určite nekončí odborným poradenstvom.

Milujeme výzvy

Náš odborne vyškolený tím je pripravený čeliť i tým najodvážnejším výzvam a individuálnym požiadavkám. I tento fakt nás posúva ďaleko pred konkurenciu a prináša rad spokojných klientov. Za celé svoje pôsobenie sme úspešne dokončili niekoľko projektov a ľudia si jednoducho zamilovali svoje liate podlahy. Cenník vypracujeme po dohode podľa špeciálnych potrieb klienta a prehodnotíme tiež všetky potrebné detaily. Už teraz Vám však vieme garantovať bezplatné služby, medzi ktoré patrí obhliadka staveniska, meranie podkladu, konzultácie, návrh realizácie a poradenstvo. Epoxidová podlaha je obzvlášť praktická a univerzálna. Povrch je nenáročný na údržbu a jej využitie oceníte takpovediac kdekoľvek.

Zabudnite na všednosť

Keďže takéto podlahy dokážeme natiahnuť kdekoľvek a ich výraznou črtou je aj originalita, obľúbili si ich tiež majitelia rodinných domov. Klasicky sa volia ako alternatívna pre kuchyne, ale mimoriadne trendy je aj priemyselná podlaha do garáže. Povrchom môžete začať využívať 24 hodín po aplikácií. Pracovné vybavenie nám dovoľuje pracovať i v sťažených podmienkach. Klienti nás privolávajú do novostavieb, ale aj k rekonštrukcii starších objektov, kde sa stretávame s novým i zašlým betónovým povrchom. Perfektné mechanické, chemické a samonivelačne schopnosti podláh podčiarkuje skutočnosť, že si môžete zvoliť vlastný odtieň či výšku protišmykových vlastností. V neposlednom rade je to aj bezprašnosť, absencia nasávania vlhkosti, hygiena, zdravotná neškodnosť a odolnosť, čo robí liate podlahy tak atraktívne. Ich hrúbka je zväčša 3 mm a bežne sa zvyknú umiestňovať na podlahové kúrenie. Okrem spomínaných typov podláh vieme zabezpečiť napríklad aj elektricky vodivé liate podlahy do špecializovaných pracovísk.

Už viete, aké je to najideálnejšie podlahové riešenie? Radi Vám ho pomôžeme zrealizovať.

Foto: epox.sk