Potrebujete oživiť vašu kuchyňu a zdá sa vám príprava jedla stereotypná? Internetový obchod Tescoma ponúka mlynček na mäso, s ktorým sa príprava surovín zmení na nepoznanie. Lepšia príprava = väčšia kvalita jedál. Univerzálny mlynček na mäso HANDY je vynikajúci pre ľahké a rýchle mletie mäsa, či už nahrubo alebo najemno.

Mäso nie je jediná surovina, ktorú tento mlynček starostlivo pripraví. Svoju univerzálnosť prejavuje najmä vďaka tomu, že dokáže pripraviť rovnako aj strúhanku, cesnak, cibuľu, syry, orechy alebo vybrané druhy zeleniny. Mlynček na mäso je vyrobený zo špeciálne tvrdených vysoko odolných plastov, krájací nôž a disky mlynčeka z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. V rámci bezpečného použitia je vybavený masívnym vtláčadlom, ktoré by mali zamedziť zraneniu pri používaní. Mlynček HANDY má 3 ročnú záruku, tak neváhajte a pristúpte k zmene.

Radi pripravujete domáce jogurty? Jogurtovač BAMBINI vám uľahčí robotu a to najmä kvôli svojmu efektívnemu využitiu. Je totiž vynikajúci pre ľahkú a rýchlu prípravu domácich jogurtov. Vďaka dózam uložených v termobrašni s účinnou termoizolačnou vložkou jogurty zrejú rýchlo a prirodzeným spôsobom.

 

Dózy sú vhodné na uskladnenie do chladničky, mrazničky a taktiež sú vhodné do mikrovlnky alebo umývačky. Termobrašňa by sa nemala žehliť a prať, iba čistiť jednoducho – vlhkou utierkou. Podobne ako mlynček, aj tento produkt má nastavenú 3 ročnú záruku. Bonusom je, že návod na výrobu domácich jogurtov je priložený v balení.

Eshop Tescoma tak ponúka produkty, ktoré zlepšia a zefektívnia prípravu surovín a takisto vám spríjemnia život. Veď príprava studeného domáceho jogurtu môže byť najmä v lete veľmi osviežujúca.