Hľadáte nové byty v Bratislave a neviete sa rozhodnúť, ktorú možnosť si zvoliť? Možno práve preto vám pomôže tento článok, výber sme už za vás urobili. Tichá a pokojná štvrť, rýchla dostupnosť do centra, príjemná zeleň a mnohé možnosti ako stráviť svoj voľný čas. Aj takto by sa dala definovať Jégého alej, štvrť, ktorá sa nachádza v bratislavskom Ružinove.

Z tejto atraktívnej lokality trvá cesta do srdca Bratislavy iba 12 minút. Navyše v blízkosti sa nachádzajú obchodné centrá Polus a Centrál. Na svoje si prídu aj muži, keďže na skok to je aj na Zimný štadión Ondreja Nepelu, kde sa pravidelne hrávajú hokejové zápasy.

korzo.sk_finep_sk_01
Autor fotografie: by Pavol Frešo – flickr.com, CC BY 2.0.

Okrem toho projekt Jégého aleje – byty na predaj Bratislava – je pokojná a izolovaná zóna, v ktorej žijú prevažne väčšie rodiny s deťmi. Práve tie si nevedia vynachváliť výbornú občiansku vybavenosť a výhodné poistenie.

Ako definovať Jégého alej? Tento projekt predstavuje 20 podlažný bytový dom, obsahujúci 194 bytov a apartmánov. Vyberať si môžete byty s výmerami od 33 do 114 m2 a to 1+kk až 4+kk. Tieto byty Bratislava Ružinov ohúria aj svojim okolím, ktoré pripomína rozprávku. Najmä počas teplých letných dní oceníte hustú zeleň, ktorá ulicu pokrýva. Celú ju totiž tvorí hustá alej lemovaná vysokými stromami. Práve toto je jeden z množstva faktorov, ktoré vám pobyt v tejto lokalite spríjemnia.

korzo.sk_finep_sk_02

Ako sme spomínali, do centra mesta sa dostanete iba za 12 minút, no ďalšou obrovskou výhodou je fakt, že v bezprostrednej blízkosti sa nachádza jedna z najdôležitejších bratislavských križovatiek – Trnavské mýto.

Tak čo, presvedčili vás naše argumenty, prečo si vybrať práve Jégého alej?