V súčasnej dobe letné obdobie klope na dvere, a preto by ste mali premýšľať nad praktickým vybavením záhrady. Teplé slnečné lúče nabádajú k usporiadaniu spoločenských podujatí pod holým nebom, ale počasie je nevyspytateľné. Aj z modrej oblohy bez jediného mráčika sa počas niekoľkých minút môže vykľuť prietrž mračien. Aby prípadný dážď a vietor nepokazil narodeninovú oslavu alebo grilovanie s priateľmi, odporúčame investovať do moderného párty stanu. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako a kde taký stan kúpiť.

Párty stany sa vyznačujú pomerne širokým využitím, pričom sa používajú predovšetkým na väčších akciách (svadby, narodeninové oslavy, grilovanie s priateľmi a rodinou). Párty stany nestrácajú ani na estetickej hodnote. No využívajú sa najmä kvôli svojim vlastnostiam. Chráni účastníkov spoločenskej udalosti pred poveternostnými vplyvmi, ktoré sa počas letných mesiacov môžu objaviť. Zákon schválnosti totiž neustále funguje a vždy v najmenej vhodný okamih.

Ale párty stan zároveň odráža nemilosrdné slnečné lúče a vytvára príjemný tieň. Počasie chod celej udalosti rozhodne nijako nenaruší.

Ako vybrať vhodný párty stan?

Pri výbere párty stanu budú rozhodujúce najmä rozmery voľné plochy, pričom napríklad internetový obchod expodom.sk ponúka najväčší rozmer 3×6 metrov. Ale jednotlivé párty stany môžete dávať k sebe a vytvoriť tak pomerne veľký zastrešený priestor. V neposlednom rade vás poteší, že párty stan umiestnite na akýkoľvek povrch – trávnik i betón.

Už sme spomenuli internetový obchod expodom.sk. Ak by sme sa mali pozrieť na jeho ďalšie produkty v ponuke, nesmieme zabudnúť napríklad predajný stánok. Využijete ho na jarmokoch a veľtrhoch. Môžete tak predávať vlastnoručne vyrobené výrobky, pretože s praktickým stánkom sa dostanete kamkoľvek.