Mať nádherný, lesklý a žiarivo zelený trávnik je v dnešnej dobe naozaj drina! Pravidelné kosenie, hnojenie, vytrhávanie nepeknej trávy i zavlažovanie sú činnosti, ktorými sa nevyhne žiadny domáci kutil. Treba však uznať, že výsledok stojí naozaj za to! Niet nad ten úžasný pocit, keď si môžete len tak ľahnúť na trávu, užívať si ju plnými dúškami a byť na ňu oprávnene hrdý. Pokiaľ však máte domáceho miláčika, určite mi dáte za pravdu, že to vie niekedy poriadne skomplikovať. Neželaný moč na tráve vytvára bohužiaľ nepekné vypálené škvrny, ktoré sa odstraňujú skutočne veľmi ťažko. Našťastie už máme v dnešnej dobe rôzne vymoženosti a jednou z nich sú práve vulkanické kamene od spoločnosti Blue Gray s.r.o..

Zabudnite na vypálené škvrny od psieho moču na vašom trávniku!

Prírodný overený produkt zvaný DogRocks predstavuje novinku v eliminácií vypálených škvŕn na vašom trávniku od psieho moču. Treba povedať, že ide o vulkanické kamene, ktoré nájdeme len v Austrálií. Obsahujú prírodné minerálne látky a pre psov sú maximálne bezpečné. Podstata spočíva v tom, aby ste ich na chvíľu namočili do misky s vodou určenej pre vášho psíka a následne môžete očakávať výrazné zmeny po vymočení sa vášho miláčika na trávnik. Ten bude i naďalej žiarivo zelený, lesklý, a to bez akýchkoľvek nečistôt! Aj vás zaujíma, ako to celé vlastne funguje?

Vulkanická hornina, ktorú ponúka spoločnosť Blue Gray s.r.o., dokáže odfiltrovať rôzne nečistoty z vody ako je cín, amoniak či dusičnany. Práve tieto nečistoty majú na trávu nepriaznivý vplyv a sú schopné vypáliť jej korienky.

Ak však horninu namočíte do misky s vodou ako už bolo spomenuté, vytvorí sa magnetické pole, ktoré zapríčiňuje zmeny vo výmene iónov. Výsledkom je teda znížené množstvo dusičnanov, ktoré obsahuje voda. Váš pes, ktorý požije menšie množstvo dusičnanov z vody, bude i vylučovať z tela menej dusičnanov, takže vaša tráva bude konečne taká, akú si želáte!

Prírodný produkt DogRocks ponúka internetový obchod www.petpark.sk.

FOTO: www.petpark.sk