Aj váš pes stále častejšie opúšťa brány pozemku a odchádza von za dobrodružstvom? Neviete, ako tento jeho zlozvyk zastaviť? Nedávajte si to za vinu! Dôvodom nemusí byť zanedbanie starostlivosti. Možno len zacítil fenku a potreboval preskúmať okolie. Tak či onak bývava táto skúsenosť nepríjemná. Ak sa už nechcete naďalej strachovať o zdravie chlpáča vo vašej neprítomnosti, stavte na efektívne elektronické rádiové oplotenie.

Ako to funguje?

prf-3004xw-20_product01_web1000pxlTáto šikovná vecička odnaučí psa utekať zo záhrady a to i v prípade jeho vyššieho veku. Celé tajomstvo tkvie v prijímači, ktorý sa nachádza na obojku zvieraťa. V prípade, že sa dostane do tesnej blízkosti plota, upozorní ho zvukový signál. Výhodou je možnosť nastavenia veľkosti výstražnej zóny, preto nezávisí na tom, akých rozmerov je váš pozemok. Prístroj si viete prispôsobiť podľa vlastných predstáv a možností. Ak by samotný zvukový signál nebol účinný a napriek tomu by váš pes mal potrebu i naďalej pokračovať ďalej do výstražnej zóny, obojok mu vyšle nepríjemnú avšak neškodnú statickú korekciu, ktorou úlohou je zastaviť psíka v pokračovaní do výstražnej zóny.

Veľmi dôležitým faktorom, pri elektronickom rádiovom oplotení pre psov, je výcvik vášho psíka. Pokiaľ je daný výcvik vykonaný správne a dôkladne, výsledným efektom bude pohyb psíka len v tých častiach pozemku, kde sa mu nebude aktivovať ani zvukový signál. Výcvik je veľmi jednoduchý a zvládne ho každý majiteľ psíka

Nezáleží na tom, či chováte veľké alebo malé plemeno. Pre každého z nich máme vlastné veľkosti, vďaka čomu im prijímač nepadá, ani netlačí. Rovnako sme mysleli i na ľudí, ktorí si nemôžu dovoliť investovať do rádiového oplotenia vyššiu sumu a aj pre nich ponúkame vhodnú lacnejšiu alternatívu, ktorá nestráca na kvalite.

Ak aj vy chce pre miláčika len tú najlepšiu starostlivosť za rozumnú cenu, s radosťou vám predstavujeme blue gray, s.r.o., ktorý patria k najväčším predajcom a odborníkom na Slovensku. Ich produkty si môžete pozrieť na stránke petpark.sk, ktorú s láskou k zvieratám prevádzkujú pre vás i všetky nemé tváre.