Iste to poznáte aj vy. Tú neuveriteľnú dilemu, ktorá nastane pri výbere spodnej bielizne. Najskôr sa musíte trafiť do veľkosti, potom prichádza na rad pohodlie a dizajn. Určite sa však netreba zamerať iba na estetiku, pretože bielizeň musí najmä správne sedieť a majiteľ by sa v nej mal cítiť príjemne. Ako si teda vybrať tak, aby ste v spodnej bielizni vyzerali skvele a zároveň sa cítilili dobre?

Výber bielizne patrí medzi tie intímne detaily, ktoré si zaslúžia náležitú pozornosť. Najdôležitejším kritériom by mala byť Vaša spokojnosť. Predstavte si, že Vás celý deň niečo tlačí, ťahá či škriabe. Zaiste nič moc! Určite by sa to odrazilo na Vašej koncentrácii a výsledkoch.

I tu dominuje zdravie

Dámska spodná bielizeň je časť odevu, ktorú nosíme bezprostredne na intímnych partiách, preto je dôležitý tiež materiál, z ktorého je zhotovená. Určite by mal byť kvalitný, a teda by nemal spôsobovať alergické reakcie a kožné problémy. Vy si zaslúžite iba to najlepšie, tak voľte skôr príjemné nad extravagantným. Mnohé ženy milujú najmä bavlnený materiál, iné siahajú skôr po tom elastickom. V každom prípade, sexy spodná bielizeň už dnes naozaj nemusí byť iba na krátke zvádzanie. Dá sa vybrať taká, ktorú môžete nosiť komfortne celý deň a pritom sa nemusíte vôbec obávať, že by sa to odrazilo na Vašom zdraví alebo stave pokožky. 

Vyberte si správnu veľkosť

K správnej veľkosti sa zaiste dopracujete najlepšie, keď si tovar priamo vyskúšate. Toto ale väčšina obchodov nedovoľuje, pretože ide skutočne o chúlostivé časti odevu. V tom prípade musíte poznať svoju veľkosť a vedieť sa odhadnúť. Ak nakupujete cez internet, pomôcť Vám môžu tabuľky veľkostí, ktoré má väčšina kvalitných e-shopov k dispozícií. 

Typ spodného prádlakoselka kira

Na to, ako sa budete cítiť v spodnej bielizni, vplýva aj jej typ. Každému samozrejme vyhovuje niečo iné. Niektoré ženy nedopustia na klasické nohavičky, iné na  tangá.

Pri výbere podprseniek je to už ťažšie. Najmä čo sa týka odhadnutia veľkosti. Z typov máte na výber vystužené, funkčné, fitness alebo dokonca samolepiace.

Ďalším neodmysliteľným kúskom spodnej bielizne sú košieľky. Veľmi obľúbené sú jemné saténové, príjemné bezšvové, erotické alebo elastické typy.

Výber spodnej bielizne nie je vôbec taký jednoduchý ako sa zdá. Je to omnoho náročnejšie ako kupovať trebárs pyžamá a župany. Precízny výber spodnej bielizne je veľmi dôležitý, aj keď niekedy stojí mnoho trpezlivosti. Každopádne si však nechajte záležať.   

Výhody dobrého e-shopu

Dnes je už prirodzenou samozrejmosťou nakupovať cez internet aj spodnú bielizeň. Ako si však vybrať dobrého predajcu? V prvom rade by mal mať všetok ponúkaný tovar skladom. Pokiaľ Vám vybraný kúsok nesadne, mala by tu byť možnosť výmeny celkom zdarma, ale aj garancia vrátenia peňazí. Diskrétne balenie a poštovné grátis od určitej ceny sa pokladá taktiež za vizitku dobrého e-shopu. Hovoríte, že Vám to pripadá ako z Alenkinej ríše divov? Kto hľadá nájde a určite budete nakoniec spokojný, tak smelo do toho.

Zdroj: glory.sk

Foto: alotex.sk