Nájsť ten pravý byt alebo dom môže zabrať veľa času. Ponúk je na trhu realít viac než dosť a zorientovať sa v nich vôbec nie je jednoduché. Riešením môže byť kompletná ponuka na jednom mieste – prehľadná a umožňujúca hľadanie realít podľa presných kritérií, akú nájdete napríklad na portáli reality.sk.

Či už ste sa rozhodli využiť služby realitných kancelárií, alebo sa zameriavate na súkromné inzeráty, nie je na škodu porovnať si viaceré ponuky ešte pred samotnou obhliadkou. Ušetríte tak čas obom stranám. Nie je to inak v menších mestách, ale ani v metropole východu – v Košiciach.

Predávate či kupujete?

Ponúkajúci aj hľadajúci môžu spozorovať ťažkosti v prehľade medzi početnými inzerátmi. Predávate bývanie alebo ho chcete len prenajať? Ideálne je vložiť inzerát na internetový realitný portál, ktorý navštevuje veľa ľudí. Len tak máte istotu, že vaša ponuka zaujme a obe strany budú spokojné. Popis dispozičného riešenia a stavu bytu, doplnené o fotografie. To je cesta k dohodnutiu prehliadky so serióznym záujmom.

Hľadáte byt, dom, kancelárie alebo iné reality v Košiciach na predaj alebo prenájom? Odpoveďou je aj v tomto realitný portál s rozsiahlou ponukou. Inzeráty od realitných kancelárií aj od súkromných inzerentov na jednom mieste predstavujú praktické a pohodlné riešenie vášho problému. Hľadanie sa tak niekoľkonásobne urýchli a vďaka pravidelnej aktualizácii vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka.

Nezabúdajte na detaily

Nedostatok informácií vyvoláva zmätok. Inak to nie je ani vo sfére realít. Ponuka bytu, domu alebo kancelárskeho priestoru bez detailov veľa ľudí nezaujme. Lokalita, kde sa objekt nachádza, počet izieb, rozloha, vybavenosť, fotografie ale aj či je objekt v pôvodnom alebo rekonštruovanom stave – to sú všetko informácie, ktoré by mali byť súčasťou každej ponuky.

Detaily teda predstavujú zdroj záujmu. Vďaka nim sa ponuka ukáže relevantným záujemcom a hľadajúci sa zase nebudú musieť prehŕňať desiatkami pre nich nelákavých ponúk. Kvalitne zostavená ponuka predsa znamená spokojnosť na oboch stranách realitného cyklu. Hľadanie či ponúkanie bývania zrazu nevyzerajú až tak zložito.