Dámske inteligentné hodinky tiež ako estetický doplnok

Teplejšie, niekedy až horúce počasie nás priam nabáda k leňošeniu a sladkému ničnerobeniu. Doprajeme si viac sladkého, občas niečo ugrilujeme a ani sa nenazdáme, po dvoch mesiacoch si z prázdnin okrem krásne opáleného tela odnášame aj nejaké to kilo naviac.

Smart hodinky ako motivátor a kouč

Niekedy nám skutočne chýba len hektický režim alebo poriadna motivácia. Nie každá žena však dokáže byť na seba prísna aj počas dovolenky, a preto ak je akákoľvek možnosť podpory, treba ju využiť. Dámske inteligentné hodinky sú presne tým trénerom a koučom, ktorého občas potrebujeme a oceníme. Sú zrkadlom našich celodenných aktivít, a či sa nám to páči, alebo nie, sú nekompromisné a nepodplatiteľné. Inteligentné hodinky dokážu zmapovať celý náš deň. Počnúc rannou informáciou o kvalite nášho spánku až po večerné zúčtovanie spálených kalórií či počte prejdených krokov.Dámske inteligentné hodinky tiež ako estetický doplnokAj počas dňa dokážeme ich potenciál využiť v maximálnej miere. Okrem aktuálneho času nám poskytnú údaje o našej telesnej teplote, srdcovom tepe, ale tiež upozornia na dlhšiu nečinnosť či dodržiavanie pitného režimu.  Možno nie sme so sebou vždy spokojné a čísla, ktoré vidíme na ich displeji, nie sú vždy lichotivé, navzdory tomu však máme vždy možnosť niečo s tým urobiť. A aj keď nie sú zázračným nástrojom na chudnutie, zaručene nás dokážu udržať v kondícii a vo forme. Musíme len chcieť.

Dámske inteligentné hodinky tiež ako estetický doplnok

Aj keby boli akokoľvek funkčné a praktické, inteligentné hodinky musia mať rovnako aj premyslený dizajn. Pretože aj pri športovaní či večernej prechádzke potrebuje nielen dobre vyzerať, ale byť aj v harmónii s pohybom. Tvorcovia a dizajnéri to našťastie veľmi dobre vedia a dámske inteligentné hodinky prispôsobili po stránke funkčnej ako aj estetickej. Veľkosťou displeja, farbou náramku a kombináciou kvalitných materiálov sú dokonalým doplnkom ku každému outfitu a v každej situácii. Môžeme s nimi cestovať, chodiť do práce, do fitka, ale rušivo nebudú pôsobiť ani ku kokteilovým šatom či inému formálnemu oblečeniu.

Každá žena je jedinečná. Dokáže robiť niekoľko vecí naraz a prispôsobiť sa každej situácii. Občas však treba vypnúť a zresetovať. Dámske inteligentné hodinky sú presne tým nástrojom, ktorý drží nad nami akúsi ochrannú ruku a nedovolí nám upadnúť do nečinnosti a apatie dlhšie, než je to potrebné.