Móda sa recykluje, nie je to kvôli tomu, že dnešní módni návrhári nedokážu vymyslieť nič nové, skôr je to o tom, aké geniálne kúsky vymysleli tí návrhári pred nimi. Tie najväčšie módne domy a špičkoví návrhári už v decembri predstavili najvychytanejšie kúsky na jar a leto 2016, ale koho by už len zaujímalo letné oblečenie počas zimy? Ak ste nezachytili najnovšie trendy, ktoré budú diktovať túto sezónu, nič sa nedeje, v tomto zhrnutí nájdete všetko podstatné.

 

Minimalizmus je chic

Hoci minimalizmus nikdy nevyšiel z módy, túto sezónu je žiadúci viac ako kedykoľvek predtým. Jednoduché a minimalistické kúsky môžete oživiť asymetrickým strihom. Predstavte si jednoduché dámske topy v hnedej farbe v kombinácii s bielymi nohavicami a žltými lodičkami s uzavretou špičkou. Svieže, ľahké, letné a chic.

 

Aj extravagantnejšie kúsky

Nielen minimalizmus, ale aj extravagantnejší štýl bude in. Vracia sa kovbojský štýl a strapce – na topánkach, kabelkách či bundičkách. Strapce v kombinácii s rifľovinou sú skvelou voľbou pre chladnejšie letné večery v uvoľnenej atmosfére. Ak hľadáte niečo farebnejšie, poteší vás africký etnoštýl, ktorý vychádza hlavne z farieb a geometrických tvarov. Dámske šaty v týchto farbách budú super a na chladnejšie večery určite zvoľte pončo.

 

Aké farby

Dominantnou farbou tohto leta a jari bude hnedá vo všetkých odtieňoch, hlavne v tmavšom odtieni, ktorý v kombinácii s bielou a žltou vytvorí dokonalý outfit. Nemusíte sa báť ani odvážnejšej oranžovej či decentnejších farieb ako indigová modrá, sýto červená či neutrálna šedá doplnená jemnou koralovou farbou.

 

Aké šperky

Tak ako aj minulý rok, aj túto sezónu sa budú nosiť dominantné šperky. Vyberte si odvážnejšie náušnice, náramky či náhrdelníky, no v žiadnom prípade tieto kúsky nekombinujte navzájom. Ak si vyberiete výraznejšie náušnice, potom si dajte pozor na to, aby ostatné doplnky boli jednoduché a minimalistické. Ak sa budete držať týchto rád, budete neodolateľná.