Chcete niekoho obdarovať niečím, čo ho skutočne poteší alebo prekvapí? Viete o ňom, že už všetko potrebné vo svojom živote má a tak sa obzeráte skôr po darčekoch, ktoré sú netradičné, teda po originálnych darčekoch? Máme tu pre Vás hneď niekoľko tipov, ktoré by mohli u Vás zarezonovať a ktoré by mohli byť inšpiráciou pre Vás na darček známemu, priateľovi či priateľke.

Buďte originálni!

Originalitu si každý pri darčekoch cení. Originálne darčeky však nezoženiete len tak hocikde a niekedy musíte skutočne usilovne hľadať, aby ste našli niečo nevídané a celkom špeciálne. Pre cestovateľov môže byť originálnym darčekom napríklad stieracia mapa, na ktorej si stierate miesta, ktoré ste už navštívili. Pre všetkých, ktorí obľubujú dobre vychladené vínko to môže byť práve cencúľ na chladenie vína, ktorí tento veľmi príjemný alkoholický nápoj vychladí do požadovanej teploty. Ak máte doma partnera či manžela, ktorý je pivárom a na zlatistý mok nedá dopustiť, určite sa poteší originálnym darčekom v podobe pivného sprchového gélu, ktorý je veľmi účinný proti nečistotám a taktiež aj skvele vonia – po pive!

Buďte vtipní!

Vtipné darčeky je často problém vybrať. Nie vždy Vám príde darček vtipný a často sa neviete rozhodnúť, či bude aj pre obdarovaného braný s humorom a smiechom. V darčekovom obchode Bananagifts.sk však nájdete množstvo vtipných darčekoch, z ktorých si predsa len vyberiete. Za všetky spomenieme napríklad pánske zástery do kuchyne, ktoré majú rôzne motívy s vtipným textom alebo obrázkom, respektíve sú vybavené napríklad držiakmi na pivo. Medzi vtipne darčeky zaraďujeme aj borat plavky, ktoré preslávil známy filmový herec Borat. Ak chcete zaujať na pláži, tieto plavky sú skvelým spôsobom, ako na to. Pre všetkých konzervatívnejších mužov sú v ponuke napríklad hrnčeky, avšak nie obyčajné. Tieto hrnčeky sú buď v zvláštnom a nevídanom tvare alebo majú na sebe rôzne nápisy, ktoré z nich robia vtipný darček nielen pre mužov, ale aj pre ženy.

Rozhodne stojí eshop s darčekmi Bananagifts za prezretie, pretože práve tu nájdete kopec originálnych, ale aj vtipných darčekov.

 

FOTO digitalart / freedigitalphotos.net