Pokiaľ Vás nadpis tohto článku zaujal a rozhodli ste sa čítať ďalej, pravdepodobne vlastníte nejakú webovú stránku a možno sa Vám zdá, že stagnuje. Túžite ju prebrať k životu, dodať jej šťavu a potrebný elán? Je pre Vás internet marketing španielska dedina? Potom máme skvelé riešenie! Kto by sa v nej lepšie vyznal ako špičkový a dravý toreador? Prejde s Vami krôčik po krôčiku všetky zákutia a pomôže Vám zorientovať sa v tom zdanlivo chaotickom svete, ktorý má ale svoj poriadok a zmysel. Predstavujeme Vám Online Toro, internetového poradcu, ktorého iste ocení každý podnikateľ, ale aj laik snažiaci sa dobiť svojou webovou stránkou svet.

Naštartujte svoje podnikateľské prostredie

Snaha uspieť na internete narastá každým dňom. Denne vzniká množstvo webových stránok, ktoré sa uchádzajú o priazeň svojich návštevníkov a veria, že sa zároveň stanú aj ich klientami. Firemný web začne zarábať, plniť svoj účel, vybuduje si dobré meno a kvalitnú pozíciu vo vyhľadávačoch. Zdanlivo idylický priebeh. Dosahovanie vytúžené cieľa však so sebou prináša množstvo úskalí a neľahkých skúšok. Mnohým z týchto nadšencov nehovorí nič slovo SEO a proces, ktorý sa za ním ukrýva. Toto je tiež jeden z dôvodov, prečo sa ocitli na mŕtvom bode. Tu iste padne vhod hrdina, ktorý naštartuje Vaše podnikateľské prostredie a firemnú ekonomiku. A čo takto partner, ktorého vlastnosťami sú cieľavedomosť, rozvaha, absolútna koncentrovanosť, odhodlanie, pohotové reakcie na vzniknuté situácie, znalosť arény, skúsenosti z niekoľkých víťazných zápasov, no zároveň úcta k protivníkovi, s ktorým bojuje? Práve tieto hodnoty zaručuje Toro. Zverte svoj web do jeho rúk a uvidíte, ako porastie. Prvoradá je kvalitná SEO optimalizácia pre vyhľadávače, ktorá sa pokladá za jeden z najdôležitejších marketingových nástrojov. Profesionál skontroluje, či Vášmu webu nechýba ten správny vitamín a nechá zoslabnutému pacientovi tiecť do žíl infúziu plnú životodarnej tekutiny. Prostredníctvom správne zvolených kľúčových slov, tých správnych liekov pre Váš web, sa dostanete na TOP miesta vo vyhľadávači. Potom sa môže pristúpiť k ďalším krokom.

Aréna World Wide Web

Pre webového špecialistu Online Toro sú všetky zákutia rýchlo meniaceho sa WWW (World Wide Web) prostredia tou najzaujímavejšou výzvou a skvelou arénou na meranie síl. Je Vaším cieľom zvýšenie návštevnosti a získanie nových klientov, ktorí znásobia Vaše tržby? Toro má pre Vás niekoľko spoľahlivých a overených riešení. Z Vašej webovej stránky spraví atraktívnu dámu, ktorá ihneď zaujme náročného pána Googla. Tomuto napomôže napríklad postup známy ako linkbuilding, a teda prevedenie kvalitných linkov (spätných odkazov) na Váš web. Ich efektívne budovanie si vyžaduje správnu kombináciu metód, ktoré povedú k tomu, že budete vždy o krok pred Vašou konkurenciou. Dôležité presmerovanie Vám vedia zabezpečiť napríklad SEO články napísané výborným reklamným textárom a umiestnené na kvalitných weboch. Online články pomôžu zvýšiť povedomie, popularitu a najmä autoritatívnosť Vášho webu. PR texty (Public relations) oslovia cieľovú skupinu, ktorá by mohla byť pre Váš web kľúčová. Ako mimoriadne schopná sa ukazuje aj tzv. PPC reklama, na ktorú má Toro oficiálny certifikát od Google Partnerov. Funguje to tak, že Vaša webová stránka sa zobrazí vo vyhľadávaní ako Google reklama, na sociálnych sieťach, ale tiež na slovenských portáloch a weboch vysokej úrovne. Zobrazenie reklamy Vám efekt zväčša neprinesie, ten prichádza až po kliknutí na reklamu. Vy teda v podstate platíte až potom, ako potencionálny klient na reklamu klikne. Preto sa zvykne tento postup nazývať aj pay per click (platba za klik).

Veríme, že Toro si získal Vašu priazeň. Jeho osemročné skúsenosti a rad úspešne zvládnutých súbojov hovoria za všetko. Je to partner so silou stovky býkov, bystrý a nebojácny. Pri vedení Vášho webu sa určite oplatí mať po boku takéhoto bojovníka.

Foto: © [juanfernandez85] / Dollar Photo Club