Na Slovensku je niekoľko centralizovaných distribučných centier, a preto sme sa rozhodli predstaviť im partnera, ktorý sa môže hodiť. Určite nám uznáte, že v distribúcií je nevyhnutná najmä synchronizácia, a teda všetko prehľadne usporiadané. Dostatok správne navrhnutých rozdelení regálových komponentov je doslova nevyhnutnosť. Spoločnosť REGALSISTEM s.r.o. si kladie za cieľ zminimalizovať Vaše starosti a zmaximalizovať efektívnosť. Svoje regálové zostavy ponúka za skutočne prijateľné ceny.

Skvalitnite svoje skladové priestory

Firma REGALSISTEM je na trhu už 17 rokov a za ten čas si vytvoril tradičné postavenie a dobré meno. Ak potrebujete doriešiť vybavenie skladov, archívov alebo predajní, voľba tejto spoločnosti sa javí ako skvelé riešenie. S obľubou sa na ňu obracajú stredné a malé firmy, no i väčšie centrá. Spoľahnúť sa môžete na profesionálny a ústretový prístup. Regály na mieru, ale aj iná skladovacia technika sú klientom predkladané od prvotného návrhu a končia montážou priamo na zvolenom mieste. Klienti sa sem s obľubou vracajú, pretože dlhoročné skúsenosti firmu zdynamizovali natoľko, že všetko prebehne expresne a k absolútnej spokojnosti.

Distribúcia je pedantná práca

Samotný pojem distribúcia v sebe zahrňuje triedenie, členenie, rozmiestňovanie a rozdeľovanie. Celý proces sa vykonáva s najvyššou pozornosťou a precíznosťou. Vo svojej podstate ide teda o vysoko pedantnú prácu. Regál s kozmetikou musí obsahovať iba kozmetiku a podobne. Aby sa správny tovar dostal ku konečnému spotrebiteľovi neporušený, je nutné zaobchádzať s ním opatrne.

regalPrekonávanie rozdielov

Distribučný proces je realizácia viacerých činností, ktorých úlohou je prekonať rozdiely v priestore, čase, kvantite i samotnom sortimente. Tovar z jednej strany republiky alebo sveta musí byť v stanovenom čase doručený k spotrebiteľovi na úplne druhom konci. Pri zakladaní distribučných skladov je prvoradou úlohou určenie si stanovišťa. Nie je totiž jedno, kde bude umiestnený policový regál, a teda kam uschováte tovar pred prevozom. Je nutné, aby boli priestory suché a dobre vetrateľné. REGALSISTEM Vám dodá všetky druhy regálov a regálových systémov v krátkom čase, vo výhodnej cene a s montážou. Pokiaľ by ste mali záujem, tak je možné vybaviť ich o širokú škálu doplnkov, manipulačnej techniky a dielenským kovovým nábytkom. Zmodernizujte teda svoj distribučný sklad práve teraz a zharmonizujte svoju prevádzku.

Foto: regalsistem.sk