Plánujeme dovolenku a už je samozrejmé, že najprv zalovíme vo výhodných ponukách cestovných kancelárií, leteckých spoločností alebo hotelov. Chceme zmeniť poskytovateľa pripojenia k internetu? Nie je špatné pozrieť sa, či niekde na internete nenájdeme zľavový kupón na pre nás vhodnú službu. Mnoho z nás už vie, že týmto spôsobom dokážeme ušetriť nemalé finančné prostriedky a že neutrácame tam, kde iní dokážu ušetriť. Jediným problémom bolo až donedávna to, že sme rôzne zľavové kupóny a akciové ponuky museli zháňať doslova po celom internete. A pre mnohých z nás je čas natoľko drahý, že sa nám to vo výsledku neoplatilo a výhodné nákupy sme radšej vzdali. Teraz je ale všetko jednoduchšie a to vďaka zľavovému portálu Zlavovykupon.net. Ten ponúka akciové ponuky a zľavové kupóny na jednom mieste a to aktuálne až od 1091 odchov.

Získajte zľavy u veľkých hráčov aj v špecializovaných obchodoch

Zlavovykupon.net je najväčším zľavovým portálom na Slovensku. Úspešne podniká aj v ďalších štátoch, včetne našich susedov – teda v Českej republike. Vďaka nemu máte na jednom mieste prehľad aktuálne o 1226 akciových ponukách a využiť máte možnosť 535 zľavových kupónov. Ide veľmi často o skutočne zaujímavé možnosti ako ušetriť. Príkladom je aktuálny hit portálu – zľava 5 € na nákup v e-shope Deichmann. Je to skvelá príležitosť, ako obnoviť svoj šatník práve teraz na jar lacnejšie. Stačí nakúpiť topánky, kabelky či iný tovar v hodnote viac ako 25 € a pred potvrdením objednávky zadať na stránke nákupného košíku váš zľavový kupón Deichmann. Ten získate na stránkach Zlavovykupon.net zadarmo.

Kde ešte zaloviť, aby sme nakúpili výhodne? Na portále Zlavovykupon.net nájdete výhodné akciové ponuky a zľavové kupóny veľkých e-shopov, ako je Pilulka, Zoot.sk, Elnino.sk, Parfums, Baťa, Bonprix, Conrad, Hej.sk, Astratex, Lufthansa a mnohých ďalších. Nezabudnite, je ich viac ako tisíc. Napriek tomu sa nestratíte. Všetky sú usporiadané prehľadne a tie najlepšie máte vždy na očiach. Pokiaľ sa registrujete, získate naviac prístup k prémiovým kupónom len pre registrovaných.

Autorské právo: cluckva / 123RF Reklamní fotografie