Nakupovanie môže byť ešte lacnejšie. Majte prehľad o letákoch a akciách

Kto nenakupuje v akciách, nakupuje zbytočne draho. A nielen to. Prichádza taktiež o rôzne zaujímavé ponuky, s ktorými obchodníci prichádzajú. Často ide o limitované edície výrobkov, naviac so zaujímavou cenou. Perfektný prehľad získate so službou Kupino.sk.

Kupino.sk je miesto, ktoré zjednoduší vaše nakupovanie. Došlo vám mlieko? To dnes nakupujeme po kartónoch, pretože je trvanlivé a vydrží. Ideálne je kúpiť si ho vo chvíli, keď je lacnejšie. S Kupino.sk máte dve možnosti. Sledovať letáky svojich obľúbených supermarketov, obvykle využívame tak dva až tri, a nákup si naplánovať vtedy, keď je práve v akcii. Druhou možnosťou je využiť vyhľadávanie. Zadáte „mlieko“ a ponúknu sa vám akčné letáky tých supermarketov, ktoré ho práve majú za akčnú cenu. Podobne dokážeme nakúpiť maslo na pečenie, cukor na zaváranie a mnoho ďalších výrobkov, ktoré kupujeme vo väčšom a úspora je poznať.

Konečne prázdna poštová schránka aj e-mail

Letáky nás zahlcujú v poštových schránkach, ale stále častejšie aj v e-mailoch. Na Kupino.sk nájdete vždy všetky aktuálne letáky, aj tie, ktoré budú platiť za pár dní. Stačí si pamätať adresu jednej webovej stránky a kedykoľvek sa môžete pozrieť na 320 aktuálne platných letákov. Práve toľko ich v tejto chvíli Kupino.sk ponúka. Nákupom máte možnosť ušetriť na viac ako 1067 produktoch v 3870 obchodoch.

Aké obchody sledujeme najviac?

Obľúbené letáky majú predovšetkým supermarkety – COOP Jednota, Tesco, Kaufland, Metro, Billa, Lidl, Fresh, Terno a mnoho ďalšie. Zaujímavé sú však aj letáky a zľavy z oblasti bývania, nábytku a záhrady – ASKO, Merkury Market, OBI, IKEA, JYSK. Hľadáme tiež výhodné ponuky čo sa týka elektroniky, drogérie, lekární, odevov, obuvi a športu. Kupino.sk umožňuje sledovať na jednom mieste akcie, letáky, obchody aj výhodé nákupy priamo podľa jednotlivých slovenských miest.

TIP: Používajte Kupino.sk na mobilnom telefóne. Portál má taktiež vlastnú mobilnú apku. Tú si máte možnosť stiahnuť zadarmo do mobilného telefónu a mať tak všetky zľavy a akcie vždy po ruke.

Čo sledovať teraz s príchodom jari?

Jar je obdobie investícií do záhrady. Vhodné je doplniť záhradkárske náčinie. Často si chceme urobiť radosť novým záhradným nábytkom, či trebárs novou pergolou. Preto viac sledujeme ponuky hobby marketov aj predajcov vonkajšieho nábytku.

Obnovujeme však aj šatníky. Menšie deti často potrebujú nové úplne všetko. Rýchlo rastú a s jarou prichádza potreba novej väčšej sezónnej obuvi, ale taktiež oblečenia. Ale aj ako dospelí si potrebujeme doplniť šatníky. Odkladať sa nedá ani nákup letných vecí, akými sú trebárs plavky. Ženy vedia, že tie najlepšie modely sa vypredajú ešte pred sezónou.

Naše telo je po zime doslova naštartované sa hýbať. Preto sa pozeráme po nových športových pomôckach aj po novom športovom oblečení či obuvi. S prvými krajšími dňami sadáme na bicykel, vyrážame behať i na inline korčule. Športovú výbavu potrebujú aj naše deti.