16588713 - studio portrait of nude man and woman in bed

Impotencia je v odbornom slovníku označovaná ako erektilná dysfunkcia, ktorá je charakterizovaná ako neschopnosť dosiahnuť či udržať erekciu. Intímne problémy majú výrazný vplyv na psychiku muža, no väčšinou signalizujú aj závažnejšie zdravotné problémy (napríklad cukrovku). S nedostatočným stoporením penisu sa stretávajú väčšinou muži nad 50 rokov, ale výnimkou nie sú ani muži mladšieho veku. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako v tomto boji zvíťaziť.

Porucha erekcie býva väčšinou spôsobená zlým krvným obehom a nízkou hladinou testosterónu. No so sexuálnou poruchou môžete bojovať, dokonca úspešne, pretože súčasný trh ponúka nepreberné množstvo účinných doplnkov stravy a prípravkov na podporu erekcie.

Neuspokojivé sexuálne hry bývajú častou príčinou zániku partnerského vzťahu. Navyše, páni sa hanbia so svojím problémom zveriť drahým polovičkám, ktoré potom netušia, čo sa v skutočnosti deje. Stratený sexuálny apetít sa na vzťahu výrazne podpíše. Internetový portál www.impotent.sk sa špecializuje na prezentáciu doplnkov stravy, ktoré z vás opäť urobia sexuálneho boha. Vedľa zloženia tu nájdete aj hodnotenie.

Maca peruánska zvyšuje libido

Určite ste už počuli o rôznych bylinkách a potravinách, ktoré majú zvýšiť chuť k sexu a zabezpečiť kvalitnú erekciu. Ale pravdepodobne sa vám ešte nepredstavila Maca peruánska (latinsky Lepidium Meyenii), čo je vo svojej podstate zelenina podobajúca sa repe. Charakteristickým rysom tejto zeleniny je, že vyrastá v Andách v neuveriteľných nadmorských výškach (3 500 metrov nad morom). Koreň Maca sa už v minulosti používal na zvýšenie plodnosti, zlepšenie nálady, podpory rastu svalov či na zvýšenie energie.

Viac informácií o tejto zelenine môžete nájsť na webovej stránke www.macaperuanska.sk, kde sa dozviete vedľa účinkov tiež informácie o tom, ako správne Macu vybrať.

Autorské právo: wisky / 123RF Reklamní fotografie