V súčasnej dobe veľa spoločností potrebuje na každodenné fungovanie firemné auto, či už jedno alebo viac. No s vyhotovením štvorkolesových prostriedkov je spojená nepríjemná otázka financovania. Hlavným cieľom je úspora financií, ale nie na úkor kvality, a úspora času. A namiesto aby ste zháňali zimné pneumatiky alebo zariaďovali platnú diaľničnú známku, sa môžete venovať svojim zákazníkom a svojmu podnikaniu. Komplexnú správu vozového parku prenechajte profesionálnej leasingovej spoločnosti.

Existuje veľa možností, ako financovať nákup vozidiel. Hotovosť, úver, finančný lízing a operatívny lízing. A práve posledná spomínaná možnosť, ktorá je populárna predovšetkým v západných krajinách, sa dostáva aj v našich končinách do popredia. Celkové náklady na prevádzku vozového parku môžu byť s operatívnym lízingom výrazne nižšie. V porovnaniu s úverom či finančným lízingom až o desať či dvadsať percent.

Operatívny lízing od firmy HERTZ Lease

Operatívny lízing by sa dal charakterizovať ako dlhodobý prenájom vozidla, ku ktorému sa neviažu žiadne riziká. Sami si nastavíte rozsah služieb, ktoré budete využívať a ktoré sa premietnu v konečnej mesačnej splátke.

Veľa spoločností sa prikláňa k balíčku full-service operatívny lízing, ktorý zahŕňa všetky služby spojené s prevádzkou vozidla. Ide napríklad o servisné náklady, diaľničné poplatky, zákonné a havarijné poistenie, cestnú daň, nonstop asistenčnú službu, vedenie elektronickej knihy jázd a podobne.

Aby ste zistili, na koľko vás mesačne operatívny leasing u spoločnosti HERTZ Lease vyjde, odporúčame vyplniť online kalkulačku. Zadaním niekoľkých základných informácií ľahko zistíte, aké budú fixné mesačné výdavky. A pokiaľ si nebudete vedieť rady pri výbere vozového parku, spoločnosť HERTZ Lease vám tiež rada poradí.

Autorské právo: mangostock / 123RF Reklamní fotografie