Obchodné domy, podniky, reštaurácie, no postupom času i mnohé moderné domácnosti. Na týchto miestach a všade tam, kde sa pohybuje množstvo ľudí, nájdete na pánskych toaletách spravidla pisoáre, ktoré sa zväčša po použití splachujú, čo má za následok spotrebu veľkého množstva vody. Našťastie, existuje jedno riešenie, ktoré vám pomôže ušetriť nielen výraznú sumu za náklady na energie, ale i poskytne celú radu výhod, ktoré už stoja za to!

Ekologické riešenie, s ktorým výrazne usporíte!

Bezvodý pisoár Ecostep-P1 je pomerne novinka na trhu, no postupom času sa dostáva do povedomia ľudí a môžeme povedať, že sa teší mimoriadnej obľube! Už podľa samotného názvu „bezvodý“ je zrejmé, že neobsahuje splachovacie zariadenie ani žiadnu elektroniku. Ako teda funguje? Po použití pisoáru odteká moč priamo do potrubia. Pisoáre sú konštruované tak, aby sa jednoducho čistili a nevytvárali nepríjemný zápach v okolí. Nejde teda len o obyčajnú keramickú nádobu, keďže konštrukcia takéhoto typu pisoára je do detailov prepracovaná! Obsahuje filtre, ktoré bránia vzniku nepríjemných zápachov, ba dokonca prenikaniu predmetov do potrubia! Výrazne šetria náklady za energie, zvyšujú štandard a čistotu toaliet a sú stopercentnou zárukou hygienickej prevádzky! Aké sú ich ďalšie prednosti?

  • Jednoduchá a rýchla údržba,
  • inovatívny dizajn,
  • šetrnosť k životnému prostrediu,
  • čistenie bez použitia chemických prípravkov,
  • ventil s garantovanou najdlhšou životnosťou na svetovom trhu,
  • pomerne jednoduchá inštalácia.

Neváhajte a poraďte sa so špecialistami

Ako sme už v úvode naznačili, stále viac a viac rodín uprednostňuje toto praktické, spoľahlivé a ekologické riešenie, ktoré je mimoriadne úsporné. Vzhľadom k menším rozmerom je možné bezvodý pisoár Ecostep umiestniť kdekoľvek do vašej kúpeľne, resp. na toaletu, no ak si predsa nie ste istí týmto rozhodnutím, neváhajte kontaktovať odborníkov, ktorí vám poradia a pomôžu vybrať to najvhodnejšie riešenie!