Plesová sezóna sa blíži. Pripravte si mihalnice!

Rok čo rok sa na ňu nevieme dočkať. Je to príležitosť, ako zažiariť, vyjsť zo svojho tieňa a stať sa na malú chvíľu princeznou. Aby bol náš vzhľad dokonalý, na to nebudú potrebné len spoločenské šaty lahodiace našej postave, ale tiež výrazne upravené oči. Vieme, ako si každého získate už jediným pohľadom.

Len malý detail. Dokonalé mihalnice

Príťažlivá každý deň v roku? Koľké z nás sa zasmejú, keď sa zahľadia na svoj pracovný outfit? V zamestnaní ani doma sa zväčša od nás neočakáva, že zažiarime, avšak keď sa po roku prihlási plesová sezóna, to už je vážna výzva! Mali sme celý rok na to, aby sme sa na ňu zodpovedne pripravili. Premysleli si róbu, účes, mejkap a všetky doplnky, pretože iba ich kombináciou bude výsledný efekt dokonalý. Mnohé z nás sa zveria do rúk profesionálom, ktorí dokážu čarovať ako s hrebeňom, tak i s kozmetickými štetcami. A toto je najväčšia výzva, ktorá pred nami stojí: prispôsobiť celkovému zjavu našu vizáž, aby vystavila na obdiv všetky naše prednosti – či sú to krásne oči, nádherne tvarované pery, alebo výrazné lícne kosti. Dobrý vizážista si vždy vezme na pomoc umelé mihalnice, pretože bez nich sa nedá dosiahnuť hlboký pohľad dámskych očí. Umelé mihalnice sa jednoducho aplikujú, pevne držia a bez problémov ich z očí odstránite. Je načase nájsť si k nim cestu!

Toto sú oči zvodkyne

Umelé mihalnice nemusia byť len čierne alebo hnedé. Ak sa chystáte skutočne zapôsobiť, môžete skúsiť rozličné farebné odtiene, dokonca aj ich kombináciu. Mihalnice si môžete nalepiť v celosti alebo vo forme trsov, podľa efektu, aký chcete dosiahnuť. Môžu byť rôzne husté a s rozličnou dĺžkou, vďaka čomu sa dajú prispôsobiť akémukoľvek líčeniu, veku či typu tváre. Základom je neprehnať to. Hoci čokoľvek, čo má v názve pojem umelý, nás len málo zvádza k myšlienke prirodzenosti, aj v tomto prípade vieme hovoriť o prirodzenom vzhľade, ak sa umelé mihalnice použijú správne. Oči sú zrkadlom duše, stačí ich len správne vyzdobiť a aj vaša duša dostane nové krídla. Staňte sa na pár hodín divou parketu, dostaňte druhých do rozpakov jediným zvodným pohľadom a odneste si z pretancovanej noci tie najkrajšie spomienky.