Jeseň a zima sú už nezadržateľne tu, čo znamená len jedno – opäť je tu obdobie únavy, ničnerobenia a rozmýšľania nad letom. Ak si však chcete jeseň užiť naplno, máme pre vás riešenie, vďaka ktorému vás žiadna jesenná únava neskolí!

Pokiaľ ľudskému telu niečo chýba, dá to patrične najavo. Ak vám chýba energia, začnete pociťovať pocit hladu. Ak vám chýbajú tekutiny, začnete pociťovať smäd. To sú základné a najzreteľnejšie prejavy, ktorými sa nám telo snaží signalizovať nedostatok. Na druhej strane sú tu však aj prejavy, ktoré nie sú až tak výrazné a veľa ľudí ich úplne ignoruje. Napríklad, pocit únavy a vyčerpania. Mnoho ľudí tieto pocity pripisuje zmene ročných období, zmenám teplôt, počasia a mnohým iným veciam. Samozrejme, zmeny počasia môžu na niektorých ľudí negatívne vplývať, za nadmernou únavou a vyčerpaním však zväčša stojí nedostatok. V tomto prípade práve nedostatok horčíka. Našťastie, sú tu doplnky stravy ako napríklad Horčík + B6, ktoré tento nedostatok rýchlo a jednoducho eliminujú.

Dôležitejší, ako si možno myslíte

Keď sa povie vitamíny a doplnky výživy, väčšina ľudí si predstaví tie najznámejšie vitamíny, najmä vitamín C. Pravdou však je, že práve tie vitamíny a minerály, o ktorých sa až tak často nerozpráva, sú najdôležitejšie. Narážame najmä na horčík, ktorý má v ľudskom tele veľa dôležitých funkcií. Nachádza sa v kostiach, zuboch, podieľa sa na delení buniek a stará sa o normálny energetický metabolizmus. Práve zlý energetický metabolizmus sa prejavuje ako zvýšená miera únavy a vyčerpania. Najmä pri strese, s ktorým sa stretávame každodenne, je spotreba horčíku veľmi vysoká a doplniť ho z bežnej stravy je pomerne náročné. Našťastie sú tu doplnky stravy ako Horčík + B6. Ten okrem dôležitého horčíka obsahuje aj vitamín B6, ktorý podporuje činnosť nervovej a hormonálnej sústavy a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Horčík + B6 je tak silným prípravkom, ktorého účinok pocítite prakticky ihneď. Zohnať ho môžete v e-shope Greenlike.sk. A akčná jeseň a zima sa môže začať!