Chcete sa cítiť pohodlne a hľadáte oblečenie, ktoré by bolo aj pekné aj komfortné? V tomto článku si povieme, čo je dnes „trendy“ a čo sa nosí, aby ste aj Vy našli inšpiráciu pre pánske oblečenie vhodné práve pre Vás.

pánske tričko

Pánske tričká – povinná jazda

Tričká sú komfortné, pohodlné a vyzerajú na mužskej postave skutočne dobre. Pri ich výbere väčšinou uvažujete nad tým , na aké miesta chcete tričká nosiť a kde ich využijete najviac. Ak Vám to zamestnanie dovoľuje, tak práve sem budete nosiť výzorovo zrejme odlišné pánske tričká, ako povedzme vo Vašom voľnom čase. Predsa len musíte dodržovať aj určitý dress-code, pričom vo svojom voľnom čase ste neobmedzení. Pri tričkách sa môžete pokojne pustiť aj do odvážnejších vzorov a farieb, pretože stále je to neformálne oblečenie. Vyberať si môžete nielen farebnú kombináciu, ale taktiež aj medzi krátkym a dlhým rukávom. Krátky rukáv je štandard, ktorý každého napadne pri tričku, avšak aj tričká s dlhým rukávom si nachádzajú čoraz viac mužov, ktorí na ne nedajú dopustiť. Tričká dopĺňajú väčšinou Váš outfit, ktorý sa skladá ešte z teplákov alebo nohavíc, respektíve mikiny alebo svetra. Vždy by ste ich mali zladiť práve s týmto vrchným oblečením, teda vyberať by ste si ich mali práve na základe farby či vzoru mikiny alebo svetra, nikdy nie naopak.

Mikina na tričko

Mikiny nesedia každému. Pre niektorých sú až príliš neelegantné, niektorým skutočne nesedia na postave a niektorí sa v nich absolútne necítia dobre. Pre všetkých ostatných je pánska mikina neodmysliteľnou súčasťou šatníka.

Pánska mikina s kapucňou, na zips, bez kapucne či bez zipsu. V zásade nezáleží na tom, ktorú z nich si vyberiete. Je to len otázka Vášho vkusu. Každopádne výberom môžete ovplyvniť Váš celkový outfit. Ak chcete vyzerať elegantnejšie, vyberte si mikinu bez kapucne a so zipsom, ak je to možné. V prípade, že sa chcete cítiť absolútne komfortne, vyberte si radšej mikinu s kapucňou, ktorá zvykne mať aj o čosi odlišný strih. Zips nemusí byť po celej mikine, ale môže byť len do jej hornej tretiny.

Vymeňte tričko za polokošeľu

Polokošele sa veľmi rýchlo „udomácnili“ aj u nás, pričom ich výhody sú nesporné predovšetkým v ich elegancií. Sú veľmi pohodlné a komfortné, ale taktiež aj vyzerajú veľmi elegantne a rozhodne s nimi nič nepokazíte. Pánske polokošele si môžete obliecť do práce či počas Vášho voľného času. Ľahko sa kombinujú so svetríkom alebo s ľahkou bundičkou.