Sprievodca zážitkovými darčekmi pre dvoch

Po pár rokoch spoločného života si pred každým výročím povzdychnete kvôli výberu darčeka. Každý dar poteší a keď je darovaný z lásky, tak neexistuje zlý dar. Napriek tomu iste chcete, aby ten vami darovaný bol originálny a nezabudnuteľný. Takýto darček môže byť jedine zážitkový. Sprievodca 15 tipmi na darčeky pre dvoch vás inšpirujú na niekoľko rokov dopredu.

1. Letecký simulátor

Pre mladšie páry prichádzajú do úvahu darčeky pre dvoch, kde zažijete trochu vzrušenia. Čo tak kúpiť letecký simulátor? Pri riadení sa vystriedate a užijete si zábavu pri simulácii preletu búrkou.

2. Vyhliadkové lety

Vyhliadkové lety sa organizujú po celom Slovensku. Vybrať je možné let nad horami i nad mestom. K dispozícii sú rôzne druhy lietadiel a termínov letov.

3. Let balónom

Neexistuje romantickejší darček ako let balónom pre dvoch. Nezabudnite na kyticu ruží a kvalitný šumivý mok.

4. Simulátor voľného pádu

Trochu zábavy v živote neuškodí. Mladí i starší si naplno užijú každú sekundu, počas ktorej sa budú cítiť ako pri zoskoku padákom.

5. Rande v jaskyni

Spoznávať zákutia jaskyne v skupine je bežné. Ale čo keď budete v jaskyni len vy dvaja a sprievodca?

6. Plavba na člne

Počas teplejších mesiacov využite možnosť darčekov pre dvoch na vode. Jednou z možností je prenájom motorového člna. Vietor vo vlasoch prináša pocity slobody.

7. Pivné kúpele

Prečo neurobiť radosť hlavne jemu? Pivné kúpele sú príjemný zážitok pre každého, ale mužov potešia samozrejme viac. Spojte pivné kúpele s wellness pobytom.

8. Jazda na štvorkolke

V prírode sa dá stráviť čas aj inak ako len turistikou. Prenajmite si side by side štvorkolku a vyskúšajte divoký off road terén.

9. Jazda na koňoch

Na chvíľu sa cíťte ako kovboji a zajazdite si na koňoch na farme. Kúpte víkendový pobyt, počas ktorého sa o kone môžete aj starať.

10. Euro víkend

Populárne euro víkendy sú ideou na niekoľko darčekov. Každý rok počas výročia môžete tráviť noc v inom európskom meste. Každý rok si domov prinesiete nové zážitky.

11. Degustačný večer

Nie je večera ako večera. Kúpte na výročie degustačný večer, počas ktorého ochutnáte niekoľko jedál a zdegustujete kvalitné vína.

12. Gurmánska akadémia

Na Slovensku ako huby po daždi rastú akadémie, ktoré vás behom jedného dňa naučia uvariť vychýrenú špecialitu. Po varení nasleduje príjemná večera.

13. Noc v iglu

Počas zimy sa môžete aspoň na chvíľu cítiť ako Eskimáci. Kúpte si jednu noc v iglu a z vašej teplej postele doma už nebudete chcieť nikdy vyliezť.

14. Jazda tankom

Každý rok sa striedajte a raz spravte radosť jemu a raz sebe. Pre mužov je radosť hrať sa na vojakov. Zážitkový darček v podobe jazdy tankom nie je zlá idea.

15. Rafting na divokej rieke

Nášho sprievodcu ukončíme na vode. Spoluprácu a dôveru si môžete v realite vyskúšať počas raftingu na divokej rieke. Preveríte si fyzické i psychické schopnosti.