Úspech digitálnej agentúry Vivantina. Ako to dokázali?

Digitálna agentúra Vivantina ponúka svojim klientom marketingový mix šitý na mieru a mnoho ďalších služieb ako sú napríklad PPC kampane, digitálny marketing, správu sociálnych sietí, zlepšovanie web stránok, alebo tiež marketingovú stratégiu. S jej klientom – interiérovým štúdiom, dokázali dosiahnuť naozaj pozoruhodné výsledky za krátky čas. Ako to dokázali a v čom je ich kúzlo?

O čo vlastne išlo?

Interiérové štúdio bolo klientom digitálnej agentúry Vivantina, ktorá im pomáhala v ich rozvoji a prezentácii. Na rozvoj využili kľúčové nástroje ako je content marketing, zapracovanie SEO onpage faktorov, alebo tiež zdieľanie jedného až dvoch článkov mesačne. Týmito postupmi sa im podarilo zvýšiť interakcie, už vyššie spomínaných, článkov s publikom na Facebooku.

Tieto konkrétne postupy ich viedli k cieľu

Digitálna agentúra Vivantina uverejnila dokopy 40 článkov za dva a trištvrte roka. Spočiatku zvolila stratégiu pridávania dvoch článkov mesačne, no dnes obmedzili túto periodicitu na jeden článok mesačne. Pri každom článku mali isté zásady, ktoré museli byť dodržiavané a nesmeli sa porušiť. Medzi nichpatrili napríklad zaujímavosť témy, pútavé písanie, gramatická bezchybnosť textov a dôležitá pre nich bola tiež obrazová príloha, ktorá dodávala čitateľovi vizuálnu predstavu. Podstránky článkov mali tiež vyplnené SEO tagy ako sú napríklad titulky, alebo meta popis.

Za toto obdobie oslovilo agentúru Vivantina niekoľko firiem, ktoré sa špecializujú na oblasť bývania a ponúkli im spoluprácu formou spätných odkazov či článkov.

Dva kľúče k úspechu

Tými sa teda stali SEO optimalizácia a content marketing. SEO optimalizácia dokázala zlepšiť viditeľnosť webu vo vyhľadávaní a na základe content marketingu sa zaviazali, že budú zdieľať hodnotný a prínosný obsah za účelom získať si jasné publikum.

Vybudovať si to, po čom túžite môže byť niekedy veľmi jednoduché. Niekedy vám na to môžu dokonca postačiť dva jednoduché kľúče k úspechu. Treba si len nájsť správneho partnera, ktorý s vami preskúma, pre vás možno, neprebádané vody a pomôže vám zariskovať.