visiaci luster

Možno sa vám zdá, že dôležitosť svetla je akési dizajnové klišé. Pravdou však je, že správne svetlo ovplyvní náladu v miestnosti, dodá priestoru rozmer a vy sa budete cítiť pohodlne a bezpečne. Je to kľúčový faktor, ktorý premení váš dom na domov.

Umiestnite váš nový visiaci luster na správne miesto

Visiace lustre sú dominantou veľkých priestorov. Nemali by ste preto váhať a ihneď si do jedálne vybrať taký, ktorý sa vám páči. Vaša jedáleň sa presvetlí a môžete tak privítať hostí v príjemnej atmosfére.

Majte tiež na pamäti, aby mal váš visiaci luster dostatočné osvetlenie, ktoré musí byť bezpečné. Zabránite tak neželaným nehodám. Keď sa rozhodnete pre závesný luster, majte na pamäti aj jeho vhodné umiestnenie. Mal by to byť fokálny prvok vašej jedálne, zaveste ho teda nad jedálenský stôl do tej správnej výšky, nie príliš blízko stola a nie príliš blízko stropu.

Taktiež  by nemal prečnievať cez dĺžku stola.

Dizajnový visiaci luster – Estilofina
Dizajnový visiaci luster – Estilofina

Správny visiaci luster dodá vašej domácnosti jedinečné osvetlenie

Visiaci luster však nie je iba o svetle. Do vašej jedálne prinesiete romantický, nadčasový a elegantný prvok, ktorý z posedenia za stolom vytvorí jedinečný zážitok. Tak ako vyvážené raňajky sú základom energie počas dňa, tak aj vyvážené kuchynské osvetlenie robí z tejto miestnosti priestor pre rôzne aktivity.

Drevená lampa, prírodná dominanta vášho domova

Dostatočné osvetlenie je predpokladom pre vaše kulinárske zážitky, pomáha pri domácich úlohách vašim deťom či vnúčatám. Kuchyňu dokážete jednoducho presvetliť. Nad pracovnou časťou môžete umiestniť moderné drevené lampy s bodovým studeným svetlom. Nasmerujte ich na tie časti kuchyne, ktoré chcete najviac zvýrazniť.

Drevená stolná lampa - Estilofina
Drevená stolná lampa – Estilofina

Drevené lampy však nemusia byť len dominantou kuchyne, vytvoria romantické miesto aj z vašej obývačky a budú sa dobre vynímať na komode, príručnom stolíku či poličke. Alebo čo tak umiestniť stojacu lampu z dreva do detskej izby alebo spálne? Sme si istý, že výberom drevenej lampy do vášho bytu či domu urobíte krok k tomu, aby ste z vášho priestoru vyčarovali príjemné a útulné miesto.

Drevená stojanová lampa - Estilofina
Drevená stojanová lampa – Estilofina

Osvetlenie priestoru je veľmi esenciálnou záležitosťou, na ktorej by ste si mali dať záležať. Dokáže doslova premeniť nudný a nezaujímavý priestor na miesto s celkom novým rozmerom. Pozrite si ponuku nášho osvetlenia na e-shope Estilofina a vydajte sa za premenou vášho domova ešte dnes!