Ak nechávate často prepravovať pomerne drahé výrobky, zrejme hľadáte spôsob, ako zabezpečiť ich maximálnu bezpečnosť. Práve pre takéto prípady sú pripravené uzamykateľné boxy, ktoré sa tešia obrovskej popularite hneď z niekoľkých dôvodov. Uzamykateľné boxy zabránia tomu, aby sa výrobky stratili, prípadne znehodnotili. Využiteľné však nie sú len pri preprave, pokojne ich použijete aj v skladoch a výrobných priestoroch.

Spoločnosť Schoeller Allibert sa špecializuje na rôzne druhy boxov a kontajnerov, pričom v jej produktovom portfóliu nechýba ani uzamykateľný box. Vybrať si môžete riešenie z radov INTEGRA a KAIMAN.

Uzamykateľné boxy INTEGRA a KAIMAN

Vlastnosti týchto uzamykateľných boxov vám budú vyhovovať po všetkých stránkach. Jedná sa o univerzálne verzie, ktoré vám pomôžu v rôznych odvetviach výroby, predaja, ba dokonca aj služieb. Väčšinou sa do uzamykateľných boxov ukladajú také výrobky, ktoré je ľahké odcudziť, stratiť, poškodiť či akokoľvek znehodnotiť. V boxoch sú v úplnom bezpečí, a tak sa nemusíte báť ich zničenie ešte predtým, ako sa dostanú ku konečným zákazníkom.

Výhody uzamykateľného boxu

Spoločnosť Schoeller Allibert na výrobu týchto boxov používa vysoko kvalitný netoxický plast, ktorý je odolný voči poškodeniu. Jedná sa o ľahký materiál, ktorému nevadí ani vysoké (až +40 ° C), ani naopak príliš nízke (až -20 ° C) teploty. Rovnako ako ostatné plastové kontajnery v ponuke spomínanej firmy, tak aj uzamykateľné boxy sú ľahko stohovateľné, a tým pádom môžete efektívne optimalizovať náklady pri logistike. Čo sa nosnosti týka, tá je až 400 kilogramov.

Pozrite sa teda do pestrého produktového portfólia firmy Schoeller Allibert, zaručene si vyberiete také produkty, ktoré v praxi použijete. Vedľa uzamykateľných boxov si môžete ešte objednať napríklad malé skladacie prepravky, stohovacie prepravky, kontajnery rôznych rozmerov.