Aj keď sa mnohí Slováci pohoršujú nad sviatkom svätého Valentína, až dve tretiny ho reálne oslavujú. Častým argumentom je to, že si je treba lásku dokazovať každý deň a nie raz v roku. Valentín je však skôr o tom, aby sme si pripomenuli prečo sme spolu, ako je nám dobre vo dvojici, čo sme spolu zvládli a čo všetko ešte chceme spoločnými silami dosiahnuť. 14. februára by sme si teda nemali lásku dokazovať, mali by sme za ňu ďakovať a oslavovať ju. Pretože ako povedal  Dietrich Bonhoeffer : „Zmysel života sa naplní tam, kde je láska“.

Darčeky predsa môžeme rozdávať kedykoľvek, nepotrebujeme na to presný termín. Ak ste sa aj vy rozhodli prekvapiť svoju polovičku nečakaným darčekom dávno po valentínskom termíne, poďme spolu uvažovať o tom, čo je vhodné zvoliť ako darček pre muža a čo ako darček pre ženu.

Kam za darčekmi?

Nie vždy musí byť darček romantický a nejakým spôsobom dojímavý. Je super, ak dokážete darčekom nielen potešiť, ale aj pobaviť. Spodná bielizeň je síce intímna záležitosť, ktorú si obe pohlavia nakupujú radšej sami, no čo v prípade vtipných nohavičiek, boxeriek alebo veselých ponožiek?

Ak máte to šťastie a natrafili ste na partnera so zmyslom pre humor, potom to bude rovnako perfektný darček pre muža ako aj darček pre ženu. Nie je nič lepšie ako to, že sa dokážete spoločne smiať. V prípade, že sa predsa len trochu obávate reakcie obdarovaného, môžete kúpiť napríklad veselé ponožky aj sebe. Darček bude veľmi rýchlo nie len vtipný, ale aj mierne romantický. Prečo? No predsa kvôli tomu, že takýmto spôsobom môžete do celého sveta potichu vykričať, že patríte k sebe. Ako sa vraví, všimne si to aj slepý.

Kde toto všetko nájdete? Na dedoles.sk je v ponuke mnoho produktov, ktoré budú perfektným darčekom.  Zabudnite na klasiku a vpusťte do svojho sveta originalitu, ktorá vás chytí za srdce. A to všetko z pohodlia domova.

Hľadám niečo jedinečné

Darček pre muža môžu predstavovať boxerky s jedinečnou potlačou alebo veselé ponožky či mikina s nezvyčajným vzorom.  Ak žijete s dobrodruhom, ktorý miluje prírodu a jeho život sa bez adrenalínu nezaobíde, môžete zvoliť darček pre muža v podobe náramku prežitia. Ide o jedinečné náramky s hlbokou filozofiou, na ktoré sa bude môcť váš partner v prírode na 100% spoľahnúť. Okrem iného, jeho kúpou prispejete a podporíte sny mladého chlapca, ktorý sa chce v živote niekam posunúť.

Rozhodnúť sa môžete pre šiltovku, či peňaženku, ruksak alebo šortky. Svojho partnera poznáte najlepšie, takže mu určite vyberiete darček, ktorý pre neho bude ako ušitý.

No a čo darček pre ženu? Okrem už spomínaných nohavičiek a veselých ponožiek, môžete vyzdvihnúť jej ženskosť prostredníctvom dámskych šiat. Ak rada športuje, potom môže darček pre ženu obsahovať aj legíny. Na Dedoles nájdete legíny najrôznejších tvarov, vzorov a farieb. Okrem oblečenia sú dostupné šperky z jantáru a polodrahokamov. Ak si nie ste istý, čo vlastne hľadáte, toto bude darček pre ženu, ktorým určite nič nepokazíte. Všetky ženy sa predsa rady parádia. Vybrať môžete aj klasiku v podobe kabelky, peňaženky či batohu.

Na Dedoles nájdete tiež produkty s konkrétnou tematikou. Takže ak váš partner či partnerka obľubuje Batmana, Supermana, Pink Floyd alebo Harryho Pottera, na dedoles.sk nájdete darček, ktorým mu vyrazíte dych!