Vyberajte si z ponúk na základe Vášho dopytu

Zadať dopyt je veľmi jednoduchá aktivita, ktorá Vás nestojí prakticky skoro žiadne úsilie. O to viac Vás poteší, koľko ponúk Vám zrazu príde do Vašej mailovej schránky, akonáhle dopyt zverejníte. Zadanie dopytu má však svoje špecifiká, o ktorých by ste mali vedieť. Viac o dopytoch a dopytovacích portáloch, ako aj o celkovom procese zadania dopytu a prijatia ponuky, sa dozviete práve v tomto článku.

Zaujímavý dopyt

V prvom rade musí byť dopyt zaujímavý pre samotných užívateľov. Tu si treba dať záležať na tom, čo je v dopyte napísané a akou formou. Nech je predmetom Vášho dopytu prakticky čokoľvek, vždy je nutné dopyt bližšie charakterizovať a poskytnúť čo možno najdetailnejšie informácie. Tie pomôžu ostatným, aby mohli reagovať na dopyt svojou ponukou. Ponuky však začnú chodiť len na svojim spôsobom zaujímavý dopyt. Zaujímavý má byť svojou špecifikáciou, ale aj ponúkanou cenou. Tá môže mnohých ľudí odradiť, avšak aspoň budú ihneď v „obraze“ o tom, koľko ste ochotný za realizovaný dopyt približne zaplatiť.

Čakajte na ponuku

Ponuka sa určite dostaví. Práve na dopytovacom portáli sa stretáva dopyt a ponuka. Ako zadávateľ dopytu si môžete vybrať spomedzi niekoľko desiatok rôznych ponúk, ktoré Vám pristanú vo Vašej mailovej schránke. Vyberať si môžete podľa referencií, ceny či doplnkových aktivít, ktoré Vám firma alebo fyzická osoba ponúka.

Aký dopytovací portál si zvoliť?

Nie je to však len o tom, že napíšete dopyt. Rozhodne si treba vybrať aj miesto, kam dopyt umiestnite. Ideálne je umiestniť dopyt na mieste, ktoré je dostatočne navštevované. Takýmto portálom je napríklad portál Dopytovat.sk , kde je možné umiestniť svoj dopyt zdarma. Všetky dopyty na portáli majú vysokú návštevnosť čo znamená, že tu existuje aj vysoká pravdepodobnosť prijatia ponuky, ktorá bude pre Vás relevantná.

 

Foto  stockimages  / freedigitalphotos.net