Brána oddeľuje majetok, zvýrazňuje vlastníctvo, určuje pravidlá, no v prvom rade chráni, čo je za ňou. Kvalita, dizajn a bezpečnostné prvky sú to, čo z nej robí nenahraditeľný „doplnok“ každej nehnuteľnosti. V závislosti od toho, ako ohrození sa cítime, v akom štáte a štvrti žijeme alebo čo chránime, narastajú aj naše požiadavky na garážové brány. Pokiaľ si potrpíte na luxusnom prevedení, no tiež spoľahlivosti, dovoľujeme si predstaviť partnera, ktorý iste nesklame ani toho najnáročnejšieho klienta. Je ním spoločnosť LAMELLAND – veľkoobchod priemyselných a garážových brán, predaj a výroba. Firma má zastúpenie po celom Slovensku.

Jedna z najväčších spoločností v našej republike

LAMELLAND sa od roku 2004 venuje výrobe a predaju tieniacej techniky. Postupne však svoj záber rozšírila aj na garážové brány. Ročne ich vyrobí okolo 2.500 ks, čo z nej činí jednu za najvýraznejších spoločností na Slovensku svojho druhu. Centrála firmy je v Trenčíne a práve odtiaľto sa distribuujú priemyselné brány na všetky pobočky. V roku 2008 bol zautomatizovaný počítačový systém, a teda je možné online zadávanie objednávok. Firma neustále rozširuje svoje možnosti, rozvíja sa a napreduje dynamickým tempom, aby mohla čo možno najviac uspokojiť požiadavky svojich klientov. Od roku 2012 registruje spoločnosť zvýšený dopyt po garážových bránach. V minulom roku sa jej ponuka rozšírila o rýchlobežné a protipožiarne brány, no i o protiprievanové clony.

Pohotové reakcie

Spoločnosť LAMELLAND si je vedomá zodpovednosti voči obchodným partnerom, a preto je v neustálom strehu, aby mohla reagovať na všetky predložené požiadavky. Samozrejmosťou je i trvalý rozvoj a nestále zlepšovanie výrobných a predajných procesov. Kvalitu a dostupnosť výrobkov podčiarkuje aj bezproblémový prevoz výrobkov priamo k odberateľovi. Profesionálni, flexibilní a kvalifikovaní pracovníci sú pripravení uľahčiť klientom ich výber a nákup. 

Kriminalita nemá šancu

Praktické a bezpečné garážové, priemyselné či plne automatické brány eliminujú akúkoľvek kriminálnu činnosť, ktorej by sa chcel škodca na majetku dopustiť. Pri všetkých výrobkoch je garantovaná desaťročná záruka. Brány sú veľmi ľahko ovládateľné a vyberať si môžete z viacerých farebných variácií či tvarov.

V prípade, že sa nedokážete cítiť v súkromnom alebo firemnom objekte bezpečne, pretože sú tunajšie brány zastarané (v horšom prípade tam žiadne nie sú), prekliknite sa na stránku najlepsiebrany.sk a hľadajte riešenie. Pracovníci spoločnosti sú pripravení zodpovedať Vaše otázky a vypracovať cenovú ponuku. Nech sa páči, práve ste našli cestu k absolútnemu bezpečiu.  

Foto: © [hesa2] / Dollar Photo Club