Vyberáme detský bytový textil – myslite aj na tých najmenších

Premýšľate, ako dať detskej izbe svieži nádych a nechcete pritom investovať do nového nábytku? Vyskúšajte štýlový bytový textil, ktorý nádherne zladíte s akýmkoľvek štýlom vašich detí. Na trhu nájdete širokú ponuku motívov rôznych textílií, ktoré potešia vaše deti pri každom pohľade a dotyku.

Detské posteľné obliečky – doprajte deťom nerušený spánok

Každý z nás sa potrebuje cítiť v posteli príjemne a bezpečne. Deti nie sú výnimkou a ich príjemný pocit zo spánku môžete zabezpečiť aj vkusnými detskými obliečkami. Určite chcete pre svoje deti len to najlepšie, a preto vám odporúčame detské obliečky v motívoch s filmovou či rozprávkovou tematikou. Neprehliadnite ani obľúbených akčných hrdinov či prírodné motívy.

Doplňte detskú izbu vankúšikmi

Dekoračné vankúše si nájdu svoje miesto v každej miestnosti. Výnimkou nie je ani detská izba, v ktorej môžu skrášliť vzhľad postele alebo kresla. Na svoje si prídu ako chlapci tak aj dievčatá každého veku. Ustlaná posteľ s menšími vankúšikmi dodá detskej izbe nádych luxusu a pohodlia.

 

V ponuke nájdete detské vankúšiky v rôznych veľkostiach či tvaroch. Okrem klasických geometrických útvarov sú k dispozícii aj tvary samotných rozprávkových postáv, ktoré dodávajú motívom nádych skutočnosti. Deti si zamilujú okrem rozprávok aj motívy z ich obľúbených počítačových hier.

Na detskú pokožku jedine jemné osušky

Vlastný uterák či osuška by nemali chýbať žiadnemu výmyselníkovi. Pestré farebné kombinácie a unikátne motívy si vaše deti ihneď zamilujú. Veľkým plusom je aj materiál výroby, ktorým je bavlna. Telo pod osuškou tak môže vďaka priedušnosti ľahko dýchať a vďaka výborným sacím vlastnostiam sa vaše ratolesti osušia v priebehu chvíľky. Detské osušky sú taktiež dostupné aj v špeciálnych tvaroch a dokonca aj v podobe praktického detského ponča.

Detská deka – piknik sa bez nej nezaobíde

Károvaná deka a prútený košík sú tradičnou výbavou na každý piknik. Čo však deky pre vašich najmenších? Detské deky sú jemné, mäkučké a vaše dieťatko sa do tej svojej ihneď s láskou zabalí. Deťom tak doprajete nielen príjemné zázemie, ale aj bezpečie v prírode. V prípade chladného počasia deka príjemne ohreje a ak ju nebudete práve potrebovať, môžete ju prehodiť na detskú posteľ.

Detský bytový textil by nemal chýbať v žiadnej modernej domácnosti. Každé dieťa ocení svoje vlastné zázemie pod detskou dekou či osuškou. V posteli pod perinou s obľúbeným rozprávkovým hrdinom sa zase bude cítiť v bezpečí a jeho spánok nič nevyruší. Okrem toho môžete novým detským bytovým textilom oživiť viaceré časti vášho interiéru.