4 interiérové trendy na rok 2023, ktoré budete milovať

Odhodlávate sa už dlhšiu dobu na úpravu interiéru? Pustite sa do toho teraz. Inšpirujte sa trendmi roku 2023, ktorému kraľujú obluky a moderné krivky.

Minimalizmus zažíva veľký návrat a s ním aj bohémsky, industriálny či Art Deco štýl. Nemusíte sa púšťať do veľkej rekonštrukcie a búrať steny.

Vynoviť obývaciu izbu, spálňu alebo pracovňu môžete aj novou komodou, štýlovým kobercom či výraznou stolnou lampou. Zabúdať však netreba ani na malé detaily, v podobe doplnkov a vkusných dekorácií z ponuky e-shopu Estilofina.

Stolné lampy sú najžhavejším trendom 

Na atmosfére záleží a stolné lampy ju dokážu dokonale doladiť. Dodajú viac svetla tam, kde ho potrebujete a sú neoddeliteľnou súčasťou stolov, poličiek, skriniek alebo regálov.

Okrem funkčnosti a dizajnu vytvárajú príjemne harmonický obraz miestnosti.

V ponuke Estilofina nájdete stolné lampy rôznych dizajnov. Od luxusných, cez moderné, extravagantné až po drevené a jednoduché klasiky.

Stolná lampa AAMIRA - Estilofina

Pohodlné koberce nevšedných tvarov 

Niektorí nedajú na koberce dopustiť, iní zastávajú názor, že sú to zbytočné lapače prachu. Tak či onak, musíte uznať, že na dotyk príjemný a farebne svieži koberec dokáže miestnosť zútulniť.

Trendom, ktorý je späť sú koberce s dlhým vlasom. Uprednostniť môžete prírodné vlákna, ale aj vlnu, jutu alebo sisal.

Zaujímavosťou je, že svetu kobercov kraľujú nepravidelné a oblé tvary. Čo sa týka farieb, stavte na jasnejšie odtiene, ako sú napríklad cviklová, limetková, žltá, terakotová a nezabúdajte ani na farbu roka 2023, ktorou je Viva Magenta.

Rúžový koberec FRANCIS - Estilofina

Praktické a moderné komody

Komoda so zásuvkami je najuniverzálnejší kus nábytku, ktorý si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Hodí sa do spálne, obývačky, chodby, jedálne, ale aj do detskej a hosťovskej izby. Dizajnové komody z e-shopu Estilofina dodajú charakter a zdôraznia štýl celej miestnosti.

Aktuálnym trendom, ku ktorému sa prikláňajú všetci dizajnéri je návrat k vintage štýlu. Detailné prvky, rukoväte a rôzne kombinácie zásuviek či políc robia z komody dokonalý kus nábytku.

Drevená komoda -  MALAKAI

Druhým trendom, ktorý stojí za zmienku je škandinávsky. Čisté línie, jednoduchý dizajn a minimalistický dojem pozdvihnú celkový dekor akejkoľvek miestnosti.

Pre zútulnenie domova siahnite po moderných bytových doplnkoch a dekoráciách z bohatej ponuky Estilofina. Spoločne s moderným kobercom, komodou alebo stolnou lampou doladia váš interiér k dokonalosti.