Snažíte sa sledovať všetky akčné letáky, ktoré vám chodia do schránky, ale prestáva vás tento neekologický spôsob reklamy baviť? Tipli.sk prináša jednoduché riešenie – akčné letáky online. A nielen to!

Nikto asi nebude namietať, že zľavy sú skutočne super veci. Využívame ich všetci, niektorí viac, iní menej. Princíp je ale jednoduchý – pre firmy sa jedná o perfektný spôsob, ako prilákať čo najviac zákazníkov a pre zákazníkov je zas výhodná skutočnosť, že dokážu získať daný produkt často výrazne lacnejšie, ako je jeho bežná cena. Samozrejme, na to, aby ľudia takéto akcie využívali, musia firmy nájsť spôsoby, ako o najnovších akciách dať ľuďom vedieť.

Okrem reklamy v rôznych médiách sú nepochybne najrozšírenejším spôsobom propagácie nejakých zliav akčné letáky. Ako však všetci veľmi dobre vieme, tie nie sú práve najobľúbenejším spôsobom reklamy a všetky končia v koši buď hneď po tom, čo sa objavia v schránke alebo po ich prelistovaní, ktoré obvykle trvá pár minút. Jedná sa tak o mimoriadne neekologický spôsob reklamy, ktorý navyše lezie mnohým z nás na nervy. Prišiel tak čas na zmenu, konkrétne na akčné letáky online.

Tipli.sk – web plný nákupných výhod!

Inovatívny spôsob distribúcie akčných letákov na Slovensku má na svedomí web Tipli.sk. Keď si totiž chcete nájsť akčný leták nejakého obchodu na webe, obvykle jeho hľadanie nie je práve najjednoduchšia činnosť. Musíte sa vŕtať na stránke daného obchodu a keď konečne daný akčný leták nájdete, musíte si ho stiahnuť a dúfať, že je aktuálny.

Web Tipli.sk však prináša všetky akčné letáky, ktoré sú vydávané na Slovensku v rýchlej a jednoduchej online podobe, či už je to Tesco letákBilla leták alebo leták akejkoľvek inej siete obchodov. Informácie o najnovších zľavách tak máte za pár sekúnd, z pohodlia gauča. Okrem akčných letákov prináša web Tipli.sk ešte niekoľko nákupných výhod.

Jednou z nich je cashback, teda vracanie peňazí z nákupu v e-shopoch. Získať tu môžete aj výhodné zľavové kupóny na nákup na internete, informácie o aktuálnych zľavových akciách a v neposlednom rade aj nákupné inšpirácie v magazíne. Tak nečakaj a zaregistruj sa v nákupnom klube Tipli úplne ZADRMO a nakupuj výhodne aj ty!