Leto je v plnom prúde a vy možno hľadáte spôsoby, ako zatemniť interiér svojho obydlia a ochrániť ho pred horúcim slnečným žiarením. Jedným z ideálnych riešení môžu byť práve blackout rolety deň a noc. Aké sú ich výhody?

Problematický spánok nie je počas leta ničím výnimočným. Horúčava v spojení s dlhými dňami dokáže mnohým z nás poriadne rozhádzať psychiku, vďaka čomu je zaspávanie skutočne problematické. Jediné, čo vtedy potrebujeme, je poriadne tmavá miestnosť, kam nepresvitá žiadne slnečné svetlo. Dosiahnuť takýto stav sa môže javiť ako príliš komplikovaná úloha, predsa len, klasické interiérové žalúzie či záclony vždy prepustia nejaký ten slnečný lúč a nedokážu zabezpečiť tzv. blackout – teda úplne zatmaviť interiér a neprepustiť ani len jeden slnečný lúč.

Predsa len však existuje pomerne jednoduchý a zároveň štýlový spôsob, ako interiér svojho obydlia izolovať od svetla – blackout rolety deň a noc. Klasické rolety deň a noc sú moderným riešením, ktoré stojí na polceste medzi závesmi a žalúziami. Rolety deň a noc pozostávajú z látkových pásikov, ktoré sa striedajú s priehľadnými pásmi. Posúvaním rolety viete plynulo ovplyvňovať množstvo svetla, ktoré preniká do interiéru. Rolety deň a noc s blackout efektom prinášajú benefit v podobe špeciálnych látok, ktoré dokážu zabrániť prenikaniu akéhokoľvek slnečného svetla do interiéru.

Na kvalite záleží!

Ak sa rozhodnete pre kúpu blackout roliet deň a noc, odporúčame voliť kvalitu. Náš tip je jednoznačný – rolety Fexi. Jedná sa o interiérové rolety vysokej kvality, k dispozícii je bohatý výber farieb, každý si tak príde na svoje. Benefitom roliet Fexi je mimoriadne jednoduchá montáž bez vŕtania, k dispozícii sú 3 typy kaziet a rolety sa predávajú už poskladané, ich inštaláciu tak zvládnete aj sami doslova za pár minút. Tak neváhajte a vyberte si prvotriednu kvalitu aj vy v e-shope Fexi. A horúce leto vás už nebude nijako obmedzovať v pokojnom spánku!