Kvalitné oceľové montované haly porážajú svojich konkurentov v podobe betónových konštrukcií. Ich obrovskou výhodou je predovšetkým možnosť rýchlej výstavby, ale aj veľmi ekonomická cena za montované haly. Nezaostávajú pritom ani v životnosti a rozhodne ich nemusíte pokladať iba za kompromis. Kto potrebuje rýchlo vytvoriť nové podnikateľské priestory, alebo rozšíriť tie stávajúce, tomu sa ponúka práve riešenie v podobe montovaných hál z ocele.

Kvalitným dodávateľom je Frisomat. Montované haly, ktoré spoločnosť dodáva, sú vyrobené zo za studena lisovanej valcovanej ocele. Konštrukcia je robustná, pritom však ľahká. Umožňuje potrebnú variabilitu, aby oceľové haly dokázali slúžiť pre rôzne účely. Od všemožných výrobných prevádzok, cez kancelárie, až po športové haly.

Oceľové montované haly rýchlo a na kľúč

Frisomat sa postará o všetko. Halu pre vás navrhne, konštrukčne a dispozične ju prispôsobí vašim konkrétnym potrebám, zaistí technický dozor aj samotnú montáž. Príjemná cena za montované haly sa odvíja aj od ich jednoduchosti montáže. Tá je rýchla a nenáročná aj pokiaľ ide o množstvo potrebných montérov. Na jej zostavenie si v podstate vystačia dvaja.

Dielne v montovaných halách pre menšie aj väčšie prevádzky

Veľmi často sú oceľové montované haly využívané práve pre dielne a rôzne výrobné prevádzky. Môže ísť o čiste výrobné zázemie, ale aj o kombináciu výrobných priestorov s kancelárskymi. Pre oba účely sa dá hala jednoducho prispôsobiť. V priestranných dielňach vytvoríte miesto pre stroje, väčší počet pracovníkov, aj pre skladovanie surovín či hotových výrobkov. Pre potreby celoročnej prevádzky je možné dielňu zkomfortniť pomocou extra izolácie, halu opatriť veľkými dvermi pre jednoduchý prístup trebárs priamo s nákladným automobilom, či ju vybaviť mostovým žeriavom pre zjednodušenie manipulácie s ťažkými bremenami. Vaša dielňa pritom bude stáť veľmi rýchlo a to bez toho, aby ste svoje okolie pri stavbe obťažovali hlukom či prachom.