Kúpa bývania patrí medzi najdôležitejšie životné rozhodnutia. Preto je dobré tomuto kroku venovať primeranú pozornosť. Hádam najdôležitejšie rozhodnutie sa týka výberu lokality.  Miesto bývania totiž rozhoduje o tom, v akom prostredí budete žiť, koľko budete dochádzať do práce či akých susedov budete stretávať.

Mimoriadne dôležitý faktor pri výbere bývania je samozrejme aj cena. Lacné byty Bratislava sú snom prakticky každého kupujúceho. Nie je však lacný byt ako lacný byt. Cena by nikdy nemala klesať na úkor kvality.

Jégého alej – prečo si zvoliť za svoj domov práve Ružinov?

Najväčším lákadlom Jégého aleje je poloha – v širšom centre mesta. Lokalita je plná zelene a občianske vybavenie takisto patrí medzi nadštandardné. V blízkosti Jégého aleje sa nachádza Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum, kúpalisko Tehelné pole či krytá plaváreň Pasienky. Ružinov jednoducho praje športu. Na svoje si však prídu aj menej aktívni ľudia – v blízkosti nájdete obchodné centrá Polus a Centrál. Mamičky s deťmi určite ocenia neďaleké Štrkovecké jazero s množstvom detských atrakcií.

Okrem už spomínanej blízkosti k centru a množstva zelene si miestni obyvatelia pochvaľujú najmä pokojné prostredie. Od centra Bratislavy budete iba pár minút – nebudete však zbytočne trpieť nepríjemným ruchom mesta.

finep

Projekt od Finep

Nové byty na Jégého aleji boli postavené známym a rokmi overeným developerom Finep. Spoločnosť Finep bola založená už v roku 1995 a dnes patrí medzi najväčších develeporov v Prahe. Od svojho vzniku firma dokončila 15 bytových projektov. Podarilo sa jej predať viac ako 6000 bytov a teda zabezpečiť kvalitné bývanie pre množstvo rodín. V roku 2010 Finep dokonca získal v Českej republike prestížne ocenenie Developer roka. Viac informácií o spoločnosti nájdete na Finep.sk.

Jednou z hlavných výhod Finepu je to, že svojim klientom poskytuje kompletné realitné a finančné služby. Takto majú noví vlastníci bytov na Jégého aleji šancu získať výhodné poistenie

Aké byty sú na Jégého aleji v ponuke?

Bytový dom na Jégého aleji má 20 podlaží. Celkovo v ňom nájdete 194 bytov a apartmánov.  V súčasnosti sú na predaj sú nové byty 1+kk až 4+kk s výmerami od 33 do 114 m2.

Ukážka pôdorysu bytu 3 + kk:

korzo_sk_03