Unikátna oprava, ktorá ušetrí náklady

Predstavte si, že môžete získať svoj starý stroj ako úplne nový za zlomok jeho nákupnej ceny. Zdá sa vám to príliš? No vďaka jedinečnému programe CCR v Zeppelin je to možné. Pozrite sa, ako vyzerá takáto unikátna oprava, ktorá kompletne zrenovuje vaše stavebné stroje a navyše ušetrí veľké množstvo nákladov.

Certifikované renovácie

V programe CCR máte na výber z viacerých možností záručného krytia. V kombinácii servisnej zmluvy šitej na mieru tak získate za zlomok ceny nový stroj s bezstarostnou prevádzkou na dlhé roky dopredu.

Renovácia celého stroja CCR

Program CCR – táto certifikovaná kompletná renovácia omladí váš starý stroj. Bude vyzerať a pracovať tak dobre ako keď po prvýkrát zišiel z výrobnej linky. Spravidla sa mení viac ako 7000 dielov a musí sa vykonať okolo 350 testov predtým, než sa stroj odovzdá do opätovného užívania.

Za zlomok ceny nového stroja získate prevádzkové parametre, produktivitu, spoľahlivosť a odolnosť ako keby ste si ho zabezpečili ako nový. Stroj získava novú identitu s plnou zárukou, plus máte možnosť zakúpiť si predĺženú záruku na pojazd a hydrauliku.

Ďalšie možnosti renovácie:

  • CPT – certifikovaná oprava pojazdu
  • CHR – certifikovaná oprava hydrauliky
  • CMCR – certifikovaná oprava motora

Pri všetkých renováciách máte navyše k dispozícii aj záruky ako pri kúpe nového zariadenia a výhodné podmienky splácania!

Hľadáte stavebné stroje renomovaných značiek, multifunkčný bager? Zišla by sa vám elektrocentrála na zaistenie nepretržitej dodávky elektrickej energie? Chcete mať zabezpečené komplexné servisné služby? Navštívte pobočky Zeppelin v Bratislave, Žiline a Košiciach, kde si prídete na svoje.