Nároky na plnohodnotný spánok sa so stúpajúcim vekom menia a preto sa oplatí zvoliť si matrac špeciálne určený pre starších ľudí. Poradíme vám, kde si tento a ďalšie typy matracov môžete zadovážiť za výhodné ceny a s dopravou zadarmo.

Matrace do vašej domácnosti expresne a výhodne

Nielen osoby vo vyššom veku si potrpia na zdravý a revitalizujúci spánok, ktorého základom je kvalitný matrac. Pestrú ponuku matracov pre zákazníkov všetkých vekových kategórií vám prináša certifikovaný internetový obchod Matracentrum zameraný na predaj matracov, roštov, postelí a kresiel od slovenského výrobcu Materasso. Vzhľadom k tomu, že ponúkaný tovar je dostupný skladom, dá sa odoslať už v priebehu najbližšieho pracovného dňa po vykonaní objednávky vďaka čomu môžete mať váš zvolený matrac k dispozícii čo najskôr. Pokiaľ navyše suma vášho nákupu prekročí hodnotu 150 eur, nemusíte platiť za dopravný servis, keďže ho máte v tomto prípade zadarmo.

Môžete tiež využiť možnosť výroby matraca na mieru v lehote 10 dní alebo zakúpiť si ďalšie produkty do vašej spálne, ako napríklad vankúše, paplóny či matracové poťahy. Pre zákazníkov sú taktiež pravidelne pripravované atraktívne akcie a v prípade akýchkoľvek otázok sa dá samozrejme kedykoľvek obrátiť na zákaznícky servis eshopu.

Matrace podľa vašich potrieb a predstáv

Čo sa týka matracov napĺňajúcich predstavy a očakávania starších ľudí, v tejto kategórii je prvoradé staviť na kvalitu zabezpečujúcu plnohodnotný a nerušený oddych, ktorý sa vo vyššom veku stáva nenahraditeľným. V sortimente internetového predajcu Matracentrum tak nájdete precízne zvolené matrace pre seniorov, pri výbere ktorých sa obchod riadil odporúčaniami a názormi svojich klientov.

V tejto kategórii si tak našli svoje miesto antibakterálne matrace z prírodnej peny aloe vera, matrace s odlišnou mierou tuhosti, matrac s vyšším stupňom nosnosti či matrace špeciálne vyrobené pre osoby s bolesťami chrbta. V rámci najnovšej kolekcie vás tiež môže zaujať priedušný matrac Oxygen foam znižujúci mieru potivosti, matrac Hydrolatex copper s penou z uhlíkového vlákna či matrac Swiss Duospring, ktorého hebký poťah neprekáža alergikom, zatiaľčo vďaka špeciálnym pružinám sa budete na matraci cítiť pohodlne a bezpečne. Fajnšmekrom možno napokon odporúčať matrac Thermo Silver s termoregulačnou penou.