Prezradíme vám, na čo všetko natrafíte vo vyhľadávanom košickom zlatníctve. Dozviete sa, čím jeho služby vynikajú, akými produktami si môže získať vašu pozornosť, kde sa nachádza a prečo ho jeho zákazníci vyhľadávajú.

Zlatníctvo Košice: riešenie aj pre najnáročnejších zákazníkov

Priamo v historickom centra mesta Košice je strategicky umiestnený najväčší showroom svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov v oblasti východného Slovenska. Nájdete ho v historickej budove Žobrákov Dom na Hlavnej ulici neďaleko známych pamiatok a múzeí, ako je Dóm svätej Alžbety, Spievajúca fontána či Slovenské technické múzeum. Špecialitou zlatníctva Egne sú nádherné svadobné obrúčky a zásnubné prstene najvyššej kvality. V kategórii obrúčok máte na výber vyše 1000 modelov, z ktorých každý je niečím jedinečný a tak si môžete zvoliť originálny model priam stvorený pre vašu blížiacu sa svadbu. V otázke farby použitého zlata, rozmerov obrúčok či ich povrchovej úpravy sa pritom dá riadiť vašimi požiadavkami aj potrebami a pokiaľ by vás žiadny z ponúkaných modelov dostatočne nezaujal, využiť sa dá zhotovenie obrúčok na mieru presne podľa vašich predstáv.

Šperk na mieru je obľúbenou voľbou aj pri téme zásnubných prsteňov, vďaka čomu máte možnosť nechať pre vašu vyvolenú vyrobiť unikátny a detailne spracovaný prsteň, ktorý ju zaručene očarí. Výrobou svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov sa zlatníctvo Košice zaoberá už viac než 30 rokov a tak sú v jeho prípade dlhoročné skúsenosti a znalosť klientov samozrejmosťou. Diamanty osadené v prsteňoch sú navyše ocenené medzinárodným certifikátom najvyššej kvality, ktorý udeľuje uznávaný inštitút GIA. Cerfitikáty vydávané inštitútom popisujú tie najdôležitejšie údaje, ako je pôvod diamantu a venujú tiež pozornosť jeho brusu, karátovej hmotnosti, čistote a farbe.

Praktické informácie pre vašu bezproblémovú návštevu

Výhodou obľúbeného košického zlatníctva Egne je v neposlednom rade fakt, že prezentované šperky si môžete priamo na mieste vyskúšať a to v štýlovom prostredí historickej budovy, kde príjemnú atmosféru dodáva lahodná káva prípadne osviežujúca minerálka. Dodatočné služby zahŕňajú čistenie, obnovu povrchu šperkov a opravu poškodených modelov. Showroom je štandardne otvorený od pondelka do piatka v čase od 10:00 do šiestej popoludní a v prípade záujmu aj na objednávku cez víkend.