Premýšľali ste už nad dovolenkou na najbližšiu sezónu? Možno sa to nezdá, ale zima je najlepším obdobím na plánovanie dovolenky na lodi. Všetko si dopredu poriadne premyslíte a zabezpečíte, a tak sa vyhnete zbytočným problémom, ktoré nastávajú, keď sa dovolenky riešia na poslednú chvíľu v zhone. Ideálnou voľbou pre letnú dovolenku do nasledujúcej sezóny môžu byť aj plavby loďou.

Plavby loďou ako spôsoby trávenia dovolenky sú čoraz častejšie obľúbenými fenoménmi. Prinášajú so sebou hneď niekoľko výhod v porovnaní s bežnou dovolenkou. Počas plavby na lodi sa môžete dostať na miesta, na ktoré sa bežní turisti len tak nedostanú. Môžete objavovať zákutia chorvátskeho pobrežia, ako napríklad zátoky či rôzne ostrovčeky. Luxusné plavby loďou prinášajú nezabudnuteľné zážitky plné jedinečných a originálnych okamihov.

Dostupné a komfortné

Myslieť na dovolenku v zime sa oplatí aj z dôvodu, že si môžete vyberať z voľných a dostupných termínov tak, ako vám to najlepšie vyhovuje. Vyhnete sa tomu, že vo vašom preferovanom termíne už dovolenka nebude dostupná. Luxusné plavby na mori a dovolenky strávené na jachte sú už v súčasnosti cenovo dostupné pre každého. Cena plavby loďou je dokonca v mnohých prípadoch porovnateľná s dovolenkou v bežnej destinácii. Taktiež jachty, plachetnice či katamarány sú komplexne vybavené a tak zaručujú dokonalý komfort počas plavby loďou na mori.

Plánujte dovolenku včas

Pri výbere takejto dovolenky je dôležité myslieť na to, aby ste si vybrali správne a najmä v dostatočnom časovom predstihu. Tak si vyhnete tomu, že by ste sa vydali na plavbu na lodi, ktorá je staršia alebo nečakaným komplikáciám či problémom. Vyberajte rozumne a najmä v dostatočnom predstihu. Ak si nie ste takýmto typom dovolenky istí, poraďte sa o výbere s niekým, kto už takúto plavbu na lodi absolvoval. Prípadne oslovte spoľahlivú spoločnosť, ktorá má dobré referencie a tvoria ju odborníci. Jednou z takých je napríklad www.luxurysailing.eu.

Dovolenka presne podľa vašich predstáv

Plavby loďou sú skvelým spôsobom, ako stráviť dovolenku či už s rodinou, priateľmi alebo kolegami. Môžete sa dokonca vydať aj na zážitkové plavby a spoznávať autentickosť chorvátskej krajiny. Luxusné plavby vám poskytujú možnosť, ako spoznávať krásy pobrežia oveľa viac autenticky, ako počas bežných dovoleniek. Svoj čas na dovolenke si prispôsobujete podľa seba, miesta, ktoré navštívite, tiež vyberáte len podľa vlastných preferencií. Ak si chcete poriadne oddýchnuť a zrelaxovať sa, môžete využiť luxusné plavby s možnosťou masáží priamo na palube. Alebo, ak ste milovníkom dobrého vína, môžete spoznávať miestne vinárne a ochutnávať skvelé domáce víno priamo od výrobcov z Dalmácie. Okrem toho môžete potešiť aj svoje chuťové poháriky počas gastronomickej plavby a užívať si tradičné chute Chorvátska. To, ako svoju dovolenku na lodi strávite, je len a len na vás.

Luxusné plavby na lodi sú vhodné rovnako ako pre páry, tak aj pre skupiny priateľov či kolegov. Ponúkajú kapacitu pre 6 až 12 ľudí a zároveň aj maximálny komfort na palube aj v podpalubí. Lode, na ktorých svoju dovolenku môžete stráviť, sú v podstate luxusnými plávajúcimi apartmánmi, ktoré vám ponúkajú priestor na dovolenku plnú nezabudnuteľných a originálnych zážitkov.

Plavby loďou sú skvelým zážitkom pre všetky vekové kategórie. Luxusné plavby sú dnes cenovo dostupné už takmer pre každého. Prečo si teda nenaplánovať dovolenku už teraz? Všetko si vybavíte v predstihu a môžete sa tešiť na vašu dovolenku bez toho, aby ste sa museli obávať, že nenájdete vhodné loď či dostupný termín. Plavby loďou sú nezabudnuteľným zážitkom a prinášajú originálne a jedinečné zážitky. Naplánujte si svoju dovolenkovú plavbu už teraz aj vy!