Nožnicové stany dokážu ponúknuť na záhrade ochranu pred slnkom a nepriazňou počasia. Hodia sa však aj podnikateľom a firmám, ktorí ich využijú ako promo či predajný stánok.

Záhradný pavilón, ktorý kedykoľvek jednoducho odložíte

Nie vždy sme na leto na záhrade pripravení a niekedy ani nechceme budovať pevný altánok. Hodil by sa nám skôr mobilný, ľahko rozkladací záhradný stan, ktorý ani v zloženom stave nezaberie príliš miesta a jednoducho sa tiež v prípade potreby preváža. K tomuto účelu perfektne poslúži nožnicový stan. Podľa veľkosti poslúži menší záhradný stan či väčší záhradný altánok.

Oslavy na záhrade a súčasne pod strechou

Nožnicový stan je veľkým pomocníkom pri rôznych rodinných oslavách, ktoré plánujeme pod holým nebom. Či už ide o svadbu, krstiny, významné výročie člena rodiny, či inú akciu, je dobré sa poistiť a vedieť, že aj pokiaľ zaprší, či bude naopak nadmerne svietiť slniečko, zostanú hostia bezpečne ukrytí pod stanom. Záhradný pavilón v podobe nožnicového stanu môže mať veľkosť až 6×3 m, pričom využívať je možné samozrejme aj viac na seba nadväzujúcich stanov.

TIP: Tieto nožnicové stany dodáva firma MUTTON a kompletnú ponuku nájdete na webových stránkach Expodom.sk. Obecne je záhradný pavilón možné kúpiť vo veľkostiach 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m.

Nožnicové stany sú ideálne aj pre podnikateľov

Kvalitné nožnicové stany sa hodia aj pre podnikateľov. Sú vhodné ako predajné stánky na rôzne obchodné výstavy či trhy, ale tiež ako promo stánky. Jednoducho ich je možné tiež vybaviť reklamnou potlačou. Stánok sa rýchlo montuje aj demontuje. Nepotrebujete k tomu žiadny špeciálny tím. Konštrukcia je oceľová, alebo estetickejšia hliníková. Strecha stánkov je nepremokavá. Stánok sa ľahko odnesie aj prevezie v bežnom automobile. V prípade potreby firma rýchlo dodáva k stánkom náhradné diely. Nožnicové stany sa dodávajú v niekoľkých základných farbách.